Головна
Україна
Політика
00:46, 22 Вересня
Информатор UA

Интро

Україна повернула з полону 215 захисників, серед яких 108 бійців полку "Азов". Їх обміняли на зрадника та кума путіна Віктора Медведчука. Також звільнили 10 іноземців-захисників України. Як передає Інформатор, про це заявив керівник Офісу президента Андрій Єрмак в ефірі телемарафону. "Це найпотужніший результат, який ми досягли з початку повномасштабного вторгнення РФ", - сказав він. За словами Єрмака, обмін пройшов у декілька етапів і у дуже різних локаціях. Пряма мова: "З російського полону ми повернули 215 людей.Це військові, прикордонники, поліцейські, моряки, нацгвардійці, ТРошники, митники, цивільні Серед них офіцери, командири, Герої України, захисники і вагітні жінки-військові. Ті, кого росіяни хотіли позбавити життя, кого називали наші сильні люди, яких не зламали бої та полон. Денис Прокопенко , Сергій Волинський , Святослав Паламар, Денис Шлега, Олег Хоменко командири з вони вже перебувають у безпеці. Це результат особистих домовленостей Президента Зеленського з Президентом Ердоганом. Росіяни хотіли нас шантажувати їхніми життями, але ми не дамо їм можливості робити це ні з ким. Також серед звільнених 10 іноземців, які воювали за Україну, і яким погрожували смертю. Вони вже знаходяться в місті Ер-Ріяд. Ми обміняли 200 наших героїв на Медведчука, який вже дав усі можливі покази слідству. А 5 героїв-командирів на 55 російських полонених, які не мають для нас жодного інтересу. Це був складний процес. Маємо 215 звільнених - це вагомий результат, який став наслідком правильної тактики з використанням позиції сили, включно з результатами фронтової роботи ЗСУ. Я дуже радий бачити наших хлопців та дівчат на свободі. Заради цього варто жити. Кожне життя українця для нас - найвища цінність. Кожен наш громадянин буде звільнений. Ми завжди повертаємо своїх. Це надзвичайний успіх, і я вдячний усім причетним до цієї операції всім, хто провів цю титанічну роботу. Щиро вітаю наших героїв із поверненням додому. Ми надамо їм всю необхідну допомогу медичну, соціальну та будь-яку іншу. Їхнє повернення заслуга народу України. Заслуга всіх і кожного захисника України, всіх і кожного, хто забезпечує їхні тили. Попереду ще багато випробувань. Та ми на боці світла, а світ на нашому боці". Що відомо про минулі обміни Україна та росії проводять обмін полоненими та тілами загиблих військових.Процес повернення тіл відбуваєтьсявідповідно до норм Женевської конвенції. Раніше найбільший обмін відбувся наприкінці червня, тоді повернули з полону144 військових, з них 95 - оборонці "Азовсталі". Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Україна повернула з полону 215 захисників, їх обміняли на Медведчука

Читать на русском
Україна повернула з полону 215 захисників, їх обміняли на Медведчука

Серед них 108 бійців полку "Азов"

Україна повернула з полону 215 захисників, серед яких 108 бійців полку "Азов". Їх обміняли на зрадника та кума путіна Віктора Медведчука. Також звільнили 10 іноземців-захисників України.

Як передає Інформатор, про це заявив керівник Офісу президента Андрій Єрмак в ефірі телемарафону.

"Це найпотужніший результат, який ми досягли з початку повномасштабного вторгнення РФ", - сказав він.

За словами Єрмака, обмін пройшов у декілька етапів і у дуже різних локаціях.

Пряма мова: "З російського полону ми повернули 215 людей. Це військові, прикордонники, поліцейські, моряки, нацгвардійці, ТРошники, митники, цивільні…

Серед них – офіцери, командири, Герої України, захисники «Азовсталі» і вагітні жінки-військові.

Ті, кого росіяни хотіли позбавити життя, кого називали «нацистами» – наші сильні люди, яких не зламали бої та полон. 

Денис Прокопенко «Редіс», Сергій Волинський «Волина», Святослав Паламар, Денис Шлега, Олег Хоменко – командири з «Азовсталі» – вони вже перебувають у безпеці. Це результат особистих домовленостей Президента Зеленського з Президентом Ердоганом. 

Росіяни хотіли нас шантажувати їхніми життями, але ми не дамо їм можливості робити це ні з ким.

Також серед звільнених – 10 іноземців, які воювали за Україну, і яким погрожували смертю. Вони вже знаходяться в місті Ер-Ріяд.

Ми обміняли 200 наших героїв на Медведчука, який вже дав усі можливі покази слідству.

А 5 героїв-командирів «Азовсталі» – на 55 російських полонених, які не мають для нас жодного інтересу.

Це був складний процес. Маємо 215 звільнених - це вагомий результат, який став наслідком правильної тактики з використанням позиції сили, включно з результатами фронтової роботи ЗСУ.

Я дуже радий бачити наших хлопців та дівчат на свободі. Заради цього варто жити. Кожне життя українця для нас - найвища цінність. Кожен наш громадянин буде звільнений. Ми завжди повертаємо своїх.

Це надзвичайний успіх, і я вдячний усім причетним до цієї операції – всім, хто провів цю титанічну роботу. Щиро вітаю наших героїв із поверненням додому. Ми надамо їм всю необхідну допомогу – медичну, соціальну та будь-яку іншу.

Їхнє повернення – заслуга народу України. Заслуга всіх і кожного захисника України, всіх і кожного, хто забезпечує їхні тили. Попереду ще багато випробувань. Та ми на боці світла, а світ – на нашому боці". 

Що відомо про минулі обміни 

Україна та росії проводять обмін полоненими та тілами загиблих військових. Процес повернення тіл відбувається відповідно до норм Женевської конвенції. Раніше найбільший обмін відбувся наприкінці червня, тоді повернули з полону 144 військових, з них 95 - оборонці "Азовсталі".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.