Головна
Україна
Події
13:16, 6 Грудень
Информатор UA

Интро

У вівторок, 6 грудня, відбулася чергова передача тіл героїв. В Україну повернули тіла 49 полеглих захисників. Процес відбувається відповідно до норм Женевської конвенції. Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Офіс Уповноваженого зі зниклих безвісти спільно з силовими структурами продовжує повертати додому загиблих захисників. "Зараз спільно з силовими структурами робимо все можливе для повернення тіл оборонців. Постійно тривають роботи з відпрацювання локацій, де ймовірно знаходяться тіла загиблих захисників. Дякую кожному, хто долучається до цих надскладних процесів, адже для рідних наших захисників дуже важливо гідно попрощатися з ними» – наголосив Олег Котенко. Загалом додому повернули тіла 827 захисників, які віддали своє життя за нашу країну. В Мінреінтеграції нагадали, що працює гаряча лінія з питань зниклих безвісти: 0 800 339 247 або ж повідомити про зниклих можна особисто Уповноваженому за телефоном: (099) 792-01-26. У вихідні можете надсилати повідомлення у Viber та Telegram за номером: (095) 896-04-21. Що відомо про останній обмін полоненими У четвер, 1 грудня, Україна та росія черговий великий обмін полоненими. Вдалося звільнити 50 захисників. Серед них — оборонці Маріуполя та "Азовсталі", а також поранені після боїв на Донецькому, Луганському, Запорізькому напрямках. Більшість з визволених українців мають поранення і травми. Деякі з них з ампутованими кінцівками або не мають можливості рухатися. Наймолодшому зі звільнених захисників виповнилося 19 років, найстаршому — 59. Триває робота над наступними обмінами. Нагадаємо, ЄСПЛ зобов'язав росію забезпечити права українських військовополонених. Крім того, Україна має достатню кількість полонених для обміну з росією. Також Інформатор писав, для чого рф поширює міфи про "українських нацистів" та страшилки про "Aзов". Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.   

Україна повернула тіла 49 загиблих захисників

Читать на русском

Загалом нашій країні вдалося повернути 827 тіл українських захисників

Читать на русском
Україна повернула тіла 49 загиблих захисників
Фото: Уніан

Загалом нашій країні вдалося повернути 827 тіл українських захисників

У вівторок, 6 грудня, відбулася чергова передача тіл героїв. В Україну повернули тіла 49 полеглих захисників. Процес відбувається відповідно до норм Женевської конвенції.

Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Офіс Уповноваженого зі зниклих безвісти спільно з силовими структурами продовжує повертати додому загиблих захисників.

"Зараз спільно з силовими структурами робимо все можливе для повернення тіл оборонців. Постійно тривають роботи з відпрацювання локацій, де ймовірно знаходяться тіла загиблих захисників. Дякую кожному, хто долучається до цих надскладних процесів, адже для рідних наших захисників дуже важливо гідно попрощатися з ними» – наголосив Олег Котенко.

Загалом додому повернули тіла 827 захисників, які віддали своє життя за нашу країну. В Мінреінтеграції нагадали, що працює гаряча лінія з питань зниклих безвісти: 0 800 339 247 або ж повідомити про зниклих можна особисто Уповноваженому за телефоном: (099) 792-01-26. У вихідні можете надсилати повідомлення у Viber та Telegram за номером: (095) 896-04-21.

Що відомо про останній обмін полоненими

У четвер, 1 грудня, Україна та росія черговий великий обмін полоненими. Вдалося звільнити 50 захисників. Серед них — оборонці Маріуполя та "Азовсталі", а також поранені після боїв на Донецькому, Луганському, Запорізькому напрямках. Більшість з визволених українців мають поранення і травми. Деякі з них з ампутованими кінцівками або не мають можливості рухатися. Наймолодшому зі звільнених захисників виповнилося 19 років, найстаршому — 59. Триває робота над наступними обмінами.

Нагадаємо, ЄСПЛ зобов'язав росію забезпечити права українських військовополонених. Крім того, Україна має достатню кількість полонених для обміну з росією.

Також Інформатор писав, для чого рф поширює міфи про "українських нацистів" та страшилки про "Aзов".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.