“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Щороку день екологічного боргу буде зміщуватися на п'ять днів
Українці використовували більше ресурсів, ніж навколишнє середовище може відновити за рік. Починаючи з 8 серпня Україна почала "жити в борг у природи".
Про це повідомив голова Держекоінспекції України Андрій Мальований, передає Інформатор .
"Цю дату розрахували дослідники Global Footprint Network. Щорічно експерти аналізують використання природних ресурсів в різних країнах світу і на планеті в цілому і відзначають День екологічного боргу. Для всієї Землі він настав 29 липня", - уточнив Мальований.
Він нагадав, що ресурси планети не безмежні.
"Забруднюючи воду токсичними речовинами, засмічуючи Землю пластиком і хаотично видобуваючи корисні копалини людство наближає Землю до повного виснаження. А це - невтішне майбутнє для всієї цивілізації", - пояснив Мальований.
За його словами, єдиний вихід - змінити підхід до споживання ресурсів.
"Для цього кожен з нас повинен зменшити свій екологічний слід - обсяг використаної енергії і води. Прості звички, як раціональне споживання водних і енергетичних ресурсів, зменшення генерування сміття, застосування принципу мінімалізму під час покупок, зможуть врятувати наше майбутнє", - поділився Мальований.
Також він уточнив, що якщо кожен рік день екологічного боргу буде зміщуватися на п'ять днів, то у 2050-му році обсяг споживання ресурсів дорівнюватиме обсягу їх відновлення. Зараз в Україні динаміка позитивна: у 2020-му ця дата припала на два тижні раніше - 24 липня.
Нагадаємо, Україна отримає від Бельгії судно для моніторингу Чорного і Азовського морів. Крім того, в водах головних українських річок знайшли залишки коронавірусних препаратів.
Також Інформатор писав, що екологи перевірили ґрунт біля «Рівнеазот» після аварії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .