Головна
Наука
Медицина
11:00, 22 Березня
Информатор UA

Интро

Україна отримає понад два мільйони доз препаратів йоду, дефіцит яких виник в аптеках. Також доставлять заспокійливі та гормональні. Про це в ефірі єдиного телемарафону повідомив голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації Михайло Радуцький, передає Інформатор. За його словами, затримки медикаментів спровоковані війною та логістичними проблемами. Країна також отримає безрецептурні заспокійливі засоби. Радуцький розповів, що вже відбулися закупівлі гормональних препаратів. Міністерство охорони здоров'я найближчим часом вирішить питання доставки ліків до регіонів, де продовжуються активні бойові дії. Нагадаємо, рашисти обстріляли Авдіївку, загинули 5 мирних жителів, поранено 20. Крім того, окупанти застосували заборонені фосфорні боєприпаси у Краматорську. Також Інформатор писав, що у бойовиків запасів боєприпасів, пального та продовольства залишилося приблизно на 3 дні. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Заголовне фото: з відкритих джерел

Україна отримає понад два мільйони доз препаратів йоду

Читать на русском
Україна отримає понад два мільйони доз препаратів йоду

Аптеки, де це можливо, зараз працюють

Україна отримає понад два мільйони доз препаратів йоду, дефіцит яких виник в аптеках. Також доставлять заспокійливі та гормональні.

Про це в ефірі єдиного телемарафону повідомив голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації Михайло Радуцький, передає  Інформатор.

За його словами, затримки медикаментів спровоковані війною та логістичними проблемами. Країна також отримає безрецептурні заспокійливі засоби. 

Радуцький розповів, що вже відбулися закупівлі гормональних препаратів. Міністерство охорони здоров'я найближчим часом вирішить питання доставки ліків до регіонів, де продовжуються активні бойові дії.

Нагадаємо, рашисти обстріляли Авдіївку, загинули 5 мирних жителів, поранено 20. Крім того, окупанти застосували заборонені фосфорні боєприпаси у Краматорську.

Також Інформатор писав, що у бойовиків запасів боєприпасів, пального та продовольства залишилося приблизно на 3 дні. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: з відкритих джерел

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.