Головна
Бізнес
Економіка
15:26, 11 Квітня
Информатор UA

Интро

Україна одержала від Швеції 44,5 мільйона євро. Частину грошей спрямують на охорону здоров'я. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу Мінфіну. «Україна отримала від Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) черговий транш на 44,5 млн. євро. Ми вдячні Швеції, а також іншим нашим європейським партнерам за вагому фінансову підтримку», - йдеться у повідомленні. Ці кошти надали для забезпечення першочергових соціальних видатків, а також видатків на охорону здоров'я. Нагадаємо, Нацбанк Польщі надав Україні 1 млрд доларів. Крім того, в Україні повноцінно став доступний PayPal.  Також Інформатор писав, що Німеччина надасть Україні кредит у 150 мільйонів євро. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Україна отримала від Швеції 44,5 мільйонів євро

Читать на русском

Це черговий транш

Читать на русском
Україна отримала від Швеції 44,5 мільйонів євро

Це черговий транш

Україна одержала від Швеції 44,5 мільйона євро. Частину грошей спрямують на охорону здоров'я.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу Мінфіну.

«Україна отримала від Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) черговий транш на 44,5 млн. євро. Ми вдячні Швеції, а також іншим нашим європейським партнерам за вагому фінансову підтримку», - йдеться у повідомленні.

Ці кошти надали для забезпечення першочергових соціальних видатків, а також видатків на охорону здоров'я.

Нагадаємо, Нацбанк Польщі надав Україні 1 млрд доларів. Крім того, в Україні повноцінно став доступний PayPal

Також Інформатор писав, що Німеччина надасть Україні кредит у 150 мільйонів євро.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.