Україна отримала багато цінної інформації внаслідок прориву в Бєлгородську область - заява ГУР

Читать на русском

У ГУР пояснили, яке завдання в російських партизанів

Читать на русском
Бєлгородська область
Представник ГУР Юсов розповів, яке зараз найважливіше завдання в російських партизанів

У ГУР пояснили, яке завдання в російських партизанів

Внаслідок операції на території Бєлгородської області вдалося зібрати багато важливої інформації для української розвідки. У ГУР також додали, що головне завдання російських партизанів – це звільнення росії від владіміра путіна. 

Про це повідомили в Головному управлінні служби розвідки України. Представник ГУР Андрій Юсов зазначив, що зараз головне завдання російських партизанів – це звільнити рф від режиму владіміра путіна. Водночас він додав, що сили опору діють як у прикордонних селах росії, так і в столичному регіоні країни-агресорки.

"Якщо ми говоримо про низку народів, які мають вищий рівень певної політичної свідомості, то це навіть не внутрішня окупація, це, власне, пряма зовнішня окупація — наприклад, якщо ми говоримо про народи Кавказу або Татарстан", – зазначив Андрій Юсов.

Андрій Юсов також закликав українців не переоцінювати те, як кремль відреагував на операцію російських добровольців у Бєлгородській області. Проте, вважає експерт, російське керівництво все ж таки у відповідь змушено перегруповувати свої війська. Те, що добровольці здійснили прорив через кордон, за словами представника ГУР, є "безумовним наслідком повномасштабного вторгнення рф на територію України".

Водночас у результаті цього прориву на території Бєлгородської області, розповів Андрій Юсов, була зібрана дуже цінна інформація для української розвідки. Проте зі зрозумілих причин наразі вона не буде розголошуватися. 

Частину цих даних для розвідки вже всі все ж побачили, і це Андрій Юсов назвав як "король голий". Йдеться про виснаження силового апарату путіна та вразливість росії до внутрішніх ударів.

Операція в Бєлгородській області

Ще 22 травня стало відомо, що російські добровольці почали виконувати операцію на території Бєлгородської області. Вони заявили про те, що їхня мета – демілітаризація регіону. Водночас пізніше стала з'являтися інформація про те, що російське командування нібито розглядає варіанти для "перекидання" частки військ з території України на кордони через страх нових проривів

Також радник міністра оборони Юрій Сак вважає, що події в Бєлгородській області – це тільки початок. На думку експерта, те саме може статися в Курській, Брянській областях та інших прикордонних регіонах росії. 

Нагадаємо, раніше експерти пояснювали, чим для України вигідний прорив у Бєлгородській області.  

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.