Головна
Україна
Події
08:47, 7 Квітня
Информатор UA

Интро

Україна одержала 5 тисяч терміналів Starlink. Компанія SpaceX Ілона Маска продовжує допомагати нашій країні. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на CNN. "Термінали дозволять державним чиновникам та критично важливим постачальникам послуг для громадян продовжувати спілкуватися в Україні та із зовнішнім світом, навіть якщо жорстока агресія Путіна перерве українські кабельні чи мобільні зв'язки", - йдеться у повідомленні. Наразі термінали Starlink забезпечують високошвидкісний інтернет у містах по всій Україні, зокрема й у регіонах, що зазнали катастрофічних руйнувань внаслідок авіаударів та обстрілів російських окупантів. Нагадаємо, російські хакери атакували супутникові термінали Starlink в Україні Крім того, кіберфахівці отримали доступ до бази даних російських топ-чиновників. Також Інформатор писав, що програміст з США допомагає українським біженцям освоїти IT-професії. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Заголовне фото: ITC

Україна отримала 5000 терміналів Starlink

Читать на русском

Це дозволить забезпечити необмежену безперебійну передачу даних з будь-якої точки України.

Читать на русском
Україна отримала 5000 терміналів Starlink

Це дозволить забезпечити необмежену безперебійну передачу даних з будь-якої точки України.

Україна одержала 5 тисяч терміналів Starlink. Компанія SpaceX Ілона Маска продовжує допомагати нашій країні.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на CNN.

"Термінали дозволять державним чиновникам та критично важливим постачальникам послуг для громадян продовжувати спілкуватися в Україні та із зовнішнім світом, навіть якщо жорстока агресія Путіна перерве українські кабельні чи мобільні зв'язки", - йдеться у повідомленні. 

Наразі термінали Starlink забезпечують високошвидкісний інтернет у містах по всій Україні, зокрема й у регіонах, що зазнали катастрофічних руйнувань внаслідок авіаударів та обстрілів російських окупантів.

Нагадаємо, російські хакери атакували супутникові термінали Starlink в Україні Крім того, кіберфахівці отримали доступ до бази даних російських топ-чиновників

Також Інформатор писав, що програміст з США допомагає українським біженцям освоїти IT-професії

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: ITC

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.