Головна
Бізнес
Економіка
23:09, 29 Червня
Информатор UA

Интро

Україна отримала 1,3 млрд доларів американської допомоги в рамках розширеного пакета фінансування державного бюджету. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у Twitter, передає Інформатор. "Спасибі президенту США Байдену за безпрецедентну підтримку. Санкції, зброя та фінанси наближають перемогу України. Щойно отримали грант $1,3 млрд у рамках пакету фінансування держбюджету $7,5 млрд. Дякую за оперативні рішення Світового банку, через механізм якого здійснено переказ, та Девіду Малпассу (президент Світового банку)!" - написав Шмигаль. Конгрес США у травні ухвалив законопроект про виділення допомоги Україні 40 млрд доларів, з яких 7,5 млрд доларів підуть на фінансування держбюджету. Крім того,Канада надасть Україні додаткову допомогу на 150 млн доларів. Такожписав, що в Україні ті, хтовтратив роботу через війну, можуть отримати виплати. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

Україна отримала 1,3 млрд доларів на фінансування держбюджету від США

Читать на русском
Україна отримала 1,3 млрд доларів на фінансування держбюджету від США

Ці гроші Україна отримала в рамках раніше ухваленого пакета допомоги

Україна отримала 1,3 млрд доларів американської допомоги в рамках розширеного пакета фінансування державного бюджету.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у Twitter, передає Інформатор

"Спасибі президенту США Байдену за безпрецедентну підтримку. Санкції, зброя та фінанси наближають перемогу України. Щойно отримали грант $1,3 млрд у рамках пакету фінансування держбюджету $7,5 млрд. Дякую за оперативні рішення Світового банку, через механізм якого здійснено переказ, та Девіду Малпассу (президент Світового банку)!" - написав Шмигаль. 

Конгрес США у травні ухвалив законопроект про виділення допомоги Україні 40 млрд доларів, з яких 7,5 млрд доларів підуть на фінансування держбюджету.

Крім того, Канада надасть Україні додаткову допомогу на 150 млн доларів

Також Інформатор писав, що в Україні ті, хто втратив роботу через війну, можуть отримати виплати.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.