Україна не втримала перемогу над Казахстаном, пропустивши на останніх хвилинах матчу

Збірна України провела перший поєдинок під керівництвом нового тренера.

Україна четвертий матч відбору поспіль завершила внічию. Тепер українській команді належить непроста боротьба за друге місце в групі.

Про події в матчах групового етапу кваліфікації на чемпіонат світу-2022 і результати поєдинків повідомляє Інформатор .

У середу, 1 вересня, збірна України матчам з Казахстаном відновила відбір до ЧС-2022. Команди вже зустрічалися в цьому відбірковому циклі. 31 березня в Києві суперники зіграли внічию 1: 1.

За минулий з попереднього матчу час, збірна України успішно виступила на чемпіонаті Європи, пробившись у чвертьфінал. Також в українців змінився головний тренер. Після закінчення терміну контракту свій пост покинув Андрій Шевченко, а новим керівником тренерського штабу з приставкою в. о. став Олександр Петраков

На штучний газон стадіону «Астана-Арена» в Нур-Султані збірні Казахстану та України вийшли в таких складах:

Казахстан: Покатілов, Бистров, Марочкин, Логвиненко, Малий, Валіуллін, Тагиберген, Куат, Васильєв, Нургалієв, Шушеначев.

Запасні: Шацький, Сейс, Аліпій, Ерланов, Тайкенов, Жаринбетов, Вороговський, Оразов, Аймбетов, Тапалов, Зайнутдинов, Жуков.

Україна: П'ятов, Караваєв, Забарний, Матвієнко, Миколенко, Ярмоленко, Сидорчук, Зінченко, Соболь, Буяльський, Яремчук.

Запасні: Бойко, Різник, Сирота, Кривцов, Качараба, Малиновський, Шапаренко, Корнієнко, Макаренко, Циганков, Тимчик, Сікан.

Українці відкрили рахунок на 92-й секунді матчу. Яремчук прийняв на груди передачу Караваєва з правого флангу, підробив м'яч і з літа, метрів з 22-х, увігнав ігровий снаряд у дальню дев'ятку. Покатілов виручити не зміг, а ефектний стрибок голкіпера лише додав краси голу.

На 10-й хвилині удар Сидорчука заблокував захисник, а після розіграшу кутового Миколенко головою пробив вище воріт. Через 5 хвилин, м'яч після удару Соболя і рикошету від гравця збірної Казахстану потрапив в штангу. Ярмоленко кинувся на добивання, але захисник випередив півзахисника збірної України і вибив м'яч.

На 25-й хвилині Ярмоленко потрапив у штангу, замикаючи простріл Буяльського з лівого флангу, а потім Сидорчук пробив в поперечину. Провела атаку і збірна Казахстану. Куат ударом з дальньої дистанції відправив м'яч поруч з лівою дев'яткою воріт збірної України.

На 31-й хвилині українці помилилися при передачі у своїх воріт. Нургалієв відразу ж пробив в правий кут, а Пятов забрав м'яч у руки. На 40-й хвилині Зінченко заробив перспективний стандарт в двох метрах від лінії штрафної. Сам же Зінченко пробив в обхід стінки, але все одно потрапив в суперника.

На третій хвилині другого тайму Ярмоленко увірвався у штрафну, але загнав себе під гострий кут і пробив у сітку із зовнішнього боку. Через кілька хвилин Україна провела контратаку, яка завершилася несильним ударом Караваєва.

На 63-й хвилині Матвієнко опинився на вістрі атаки. Захисник збірної України вийшов практично один на один і пробив низом, а Покатілов ногою відбив удар. Через дві хвилини Соболь виявився в аналогічній ситуації і теж потрапив в голкіпера збірної Казахстану.

На 67-й хвилині Аймбетов забив у ворота збірної України, проте арбітр зафіксував офсайд, а VAR підтвердив правоту лайнсмена. А на 74-й хвилині Казахстан забив за всіма правилами. Валіуллін відгукнувся закид у штрафну, і з лівого кута воротарського над руками Пятова відправив м'яч у сітку.

Україна пішла вперед і продовжила тринькати моменти. Циганков, а в наступній атаці і Ярмоленко, били на техніку, але не потрапили в створ воріт. Циганков в ближньому бою не зміг проштовхнути м'яч повз Покатілова.

На 88-й хвилині удар Малиновського прийняв на себе захисник. Ну а П'ятов врятував команду, вчасно вийшовши з воріт і не дозволивши Аймбетову себе перекинути. На 3-й компенсованій хвилині Сікан проштовхнув м'яч у ворота збірної Казахстану. І ось, коли перемога була так близько, Валіуллін як під копірку, повторив свій перший гол. Пропустивши на 6-й компенсованій хвилині, збірна України завершила внічию свій четвертий матч відбірного групового турніру поспіль.

• Казахстан - Україна 2: 2 (Валіуллін, 74, 90 + 6 - Яремчук, 2, Сікан, 90 + 3).

1 вересня відбудеться матч суперників збірної України по групі Франція - Боснія і Герцеговина, а також матчі в ще чотирьох відбіркових групах європейської зони. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про   матчі шостого туру УПЛ, а також про підсумки змагань Паралімпіади в Токіо, що відбулися 1 вересня