Головна
Україна
Політика
19:14, 14 Серпня
Информатор UA

Интро

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк нагадав російським окупантам, що Україна має всі законні підстави звільняти свої території, зокрема за допомогою будь-якої зброї. Як передає Інформатор, про це Подоляк написав у Twitter. "Нагадаю основи… Крим — НЕ частина Росії, як і Донецьк чи Херсон. ЗАЕС — не російський об‘єкт, а українська атомна станція. Рф — країна-загарбник та вбивця, що прийшла на чужу землю з війною. Україна має всі законні підстави звільняти свої території, зокрема за допомогою будь-якої зброї", - зазначив він.  Нагадаємо, росіяни не зможуть захищатися від контратак ЗСУ через знищення мостів у Херсонській області.  Також ми розповідали, коли ЗСУ повністю звільнять південь України та що для цього потрібно.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Україна має всі законні підстави звільняти свої території за допомогою будь-якої зброї - ОП

Читать на русском

Подоляк нагадав, що Крим - не частина Росії, як і Донецьк чи Херсон

Читать на русском
Україна має всі законні підстави звільняти свої території за допомогою будь-якої зброї - ОП

Подоляк нагадав, що Крим - не частина Росії, як і Донецьк чи Херсон

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк нагадав російським окупантам, що Україна має всі законні підстави звільняти свої території, зокрема за допомогою будь-якої зброї.

Як передає Інформатор, про це Подоляк написав у Twitter.

"Нагадаю основи… Крим — НЕ частина Росії, як і Донецьк чи Херсон. ЗАЕС — не російський об‘єкт, а українська атомна станція. Рф — країна-загарбник та вбивця, що прийшла на чужу землю з війною. Україна має всі законні підстави звільняти свої території, зокрема за допомогою будь-якої зброї", - зазначив він. 

Нагадаємо, росіяни не зможуть захищатися від контратак ЗСУ через знищення мостів у Херсонській області. 

Також ми розповідали, коли ЗСУ повністю звільнять південь України та що для цього потрібно. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.