У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
З цього питання ще мають бути переговори
Україна хоче сильніших формулювань щодо безпекових гарантій в заяві Німеччини і США стосовно добудови газопроводу «Північний потік-2». З цього питання ще мають бути переговори.
Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на спільній пресконференції в Києві з угорським колегою Петером Сійярто, — передає Інформатор.
«Ми зараз маємо багато запитань до того, як американсько-німецька домовленість здатна зменшити оборонні ризики для України і країн Центральної Європи, пов'язані з запуском« Північного потоку-2 ».
Ми будемо розмовляти зі США і Німеччиною з цього приводу. Ми чесно завжди говорили, що для нас «Північний потік-2» насамперед є безпековим питанням, ми б хотіли, щоб формулювання в німецько-американській заяві стосовно безпеки були сильнішими », — сказав Кулеба.
Він додав, що Україна вивчає економічний блок цієї заяви і буде готова представити позицію після детального аналізу того, що запропоновано.
Міністр також зазначив, що досі незрозуміло, чи готова РФ виконувати свої зобов'язання, коли мова йде про збереження ролі України як транзитної держави.
«Америка з Німеччиною про щось домовилися, Польща з Україною теж про щось домовилися, але ми все з вами розуміємо, що головним бенефіціаром тієї кризи, яку створив« Північний потік-2 », є Російська Федерація. І це головна проблема та головне запитання, відповіді на яке наразі немає, і над ним потрібно працювати », — резюмував Кулеба.
Як писав Інформатор, Німеччина і США розробили механізм захисту України від агресії РФ в енергетичній сфері. Фактично це означає, що газопровід буде добудований.
Також ми писали, що глава парламенту Дмитро Разумков закликав Конгрес США утримуватися від затвердження будь-яких угод, які будуть загрожувати енергетичній безпеці Європи і становити загрозу національним інтересам України і США.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.