“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Літак МАУ було збито у січні 2020 року
Україна готова судитися з Іраном у справі про катастрофу літака "Міжнародних авіаліній України" у січні 2020 року. Іранська сторона приховує інформацію про 10 звинувачених.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на статтю першої заступниці міністра закордонних справ України Еміне Джапарової для "Укрінформу".
На останньому раунді переговорів у червні 2021 року Іран повідомив про те, що справу стосовно 10 підозрюваних у причетності до авіакатастрофи МАУ вже передано до суду.
"При цьому іранська сторона офіційно не розкрила ні імен, ні посад, ні суті звинувачень", - наголосила Джапарова.
Українська сторона та інші постраждалі країни (Канада, Швеція, Великобританія) розглядає такі дії Тегерана як порушення зобов'язань щодо Чиказької та Монреальської конвенцій.
"Власне, це і визначає нашу логіку дій на міжнародно-правовому рівні. Проте, як я вже зазначала, станом на сьогодні Іран вважає багатосторонній формат переговорів неприйнятним для себе. У разі потреби ми готові звертатися до Міжнародного суду ООН. Проте сподіваємось, що Іран змінить свою позицію на конструктивнішу", - додала Джапарова.
Нагадаємо, 8 січня 2020 року в Ірані розбився літак МАУ, який виконував рейс за маршрутом Тегеран — Київ. Загинули 176 людей. На борту Boeing 737 були 11 громадян України, у тому числі 9 членів екіпажу, а також громадяни Ірану, Канади, Швеції, Афганістану, Німеччини та Великобританії. Розшифровка самописців підтвердила втручання у роботу літака МАУ. Крім того, у справі про катастрофу українського літака в Ірані висунуто звинувачення 10 іранським чиновникам.
Також Інформатор писав, що постраждалі країни просять Іран виплатити компенсації.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.
Заголовне фото: з відкритих джерел