“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
З апаратом встановлений стійкий зв'язок
Національний центр управління та випробувань космічних засобів поблизу міста Дунаївці у Хмельницькій області успішно провів перший сеанс зв'язку з українським супутником "Січ-2-30", який сьогодні компанія SpaceX вивела на космічну орбіту. З апаратом встановлений стійкий зв'язок, всі його бортові системи працюють у штатному режимі.
Як передає Информатор,про це повідомив, президент Володимир Зеленський у Telegram-каналі .
"Дані, отримані завдяки "Січ-2-30", допомагатимуть у роботі українським аграріям, картографам, а також у сфері лісового та водного господарства, безпеки та оборони, моніторингу надзвичайних ситуацій та стихійного лиха", - зазначив глава держави.
Також, за його словами, наш супутник буде інтегрований у програму Європейського Союзу зі спостереження за Землею Copernicus.
"Ще раз дякую працівникам української аерокосмічної галузі, завдяки яким ця місія відбулася. Їхня самовіддана праця дає поштовх розвитку багатьох сфер української економіки та зміцнює престиж України у світі", - заявив Зеленський.
Нагадаємо, ракета стартувала о 17:25 за київським часом із космодрому 40 (SLC-40) на станції космічних сил на мисі Канаверал у Флориді. Ракета-носій першого ступеня Falcon 9 раніше запускала Crew Demo-2, ANASIS-II, CRS-21, Transporter-1 та п'ять місій Starlink. Ця місія отримала назву Transporter-3, і це вже третя місія із запуску малих супутників.
Також ми повідомляли, що КБ «Південне» розпочало розробку дрону-камікадзе.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .