Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
З апаратом встановлений стійкий зв'язок
Національний центр управління та випробувань космічних засобів поблизу міста Дунаївці у Хмельницькій області успішно провів перший сеанс зв'язку з українським супутником "Січ-2-30", який сьогодні компанія SpaceX вивела на космічну орбіту. З апаратом встановлений стійкий зв'язок, всі його бортові системи працюють у штатному режимі.
Як передає Информатор,про це повідомив, президент Володимир Зеленський у Telegram-каналі .
"Дані, отримані завдяки "Січ-2-30", допомагатимуть у роботі українським аграріям, картографам, а також у сфері лісового та водного господарства, безпеки та оборони, моніторингу надзвичайних ситуацій та стихійного лиха", - зазначив глава держави.
Також, за його словами, наш супутник буде інтегрований у програму Європейського Союзу зі спостереження за Землею Copernicus.
"Ще раз дякую працівникам української аерокосмічної галузі, завдяки яким ця місія відбулася. Їхня самовіддана праця дає поштовх розвитку багатьох сфер української економіки та зміцнює престиж України у світі", - заявив Зеленський.
Нагадаємо, ракета стартувала о 17:25 за київським часом із космодрому 40 (SLC-40) на станції космічних сил на мисі Канаверал у Флориді. Ракета-носій першого ступеня Falcon 9 раніше запускала Crew Demo-2, ANASIS-II, CRS-21, Transporter-1 та п'ять місій Starlink. Ця місія отримала назву Transporter-3, і це вже третя місія із запуску малих супутників.
Також ми повідомляли, що КБ «Південне» розпочало розробку дрону-камікадзе.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .