Головна
Україна
Події
13:22, 21 Травня
Информатор UA

Интро

На початку квітня російські окупанти вдарили по залізничному вокзалу у Краматорську. В результаті загинула 61 людина, ще 121 отримала поранення. Експертиза Служби безпеки України підтвердила, що удару завдали ракетами - раніше росіяни це заперечували. Про це повідомляє Інформаторіз посиланням на пресцентр СБУ. Так, експертиза показала, що ракетний обстріл залізничного вокзалу 8 квітня у Краматорську здійснили з окупованої території Донецької області. Слідчі СБУ отримали беззаперечнідокази причетності російських військ до інциденту. Завдяки дослідженням траєкторії польоту ракети та аналізу інших аспектів вдалося встановити, що вдарили з території Донецької області, яка ще з 2014 року перебуває під тимчасовою окупацією росії. Експерти підтвердили, що для обстрілу застосували керовану одноступінчасту твердопаливну ракету 9М79-1 із зарядом касет. Вона відома як . За інформацією СБУ, кілька комплексів із розміщено на окупованих територіях Донбасу, їх загарбники використовують уже 8 років. Нагадаємо, ми писали, як люди евакуюються з окупованих територій Луганської області. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Удар по залізничному вокзалу в Краматорську: експертиза підтвердила, що стріляли з «Точки-У»

Читать на русском
Удар по залізничному вокзалу в Краматорську: експертиза підтвердила, що стріляли з «Точки-У»

Декілька ворожих комплексів з «Точкою-У» розміщено на окупованих територіях Донбасу

На початку квітня російські окупанти вдарили по залізничному вокзалу у Краматорську. В результаті загинула 61 людина, ще 121 отримала поранення. Експертиза Служби безпеки України підтвердила, що удару завдали ракетами «Точкою-У» - раніше росіяни це заперечували.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресцентр СБУ.

Так, експертиза показала, що ракетний обстріл залізничного вокзалу 8 квітня у Краматорську здійснили з окупованої території Донецької області. Слідчі СБУ отримали беззаперечні докази причетності російських військ до інциденту.

Завдяки дослідженням траєкторії польоту ракети та аналізу інших аспектів вдалося встановити, що вдарили з території Донецької області, яка ще з 2014 року перебуває під тимчасовою окупацією росії.

Експерти підтвердили, що для обстрілу застосували керовану одноступінчасту твердопаливну ракету 9М79-1 із зарядом касет. Вона відома як «Точка-У».

За інформацією СБУ, кілька комплексів із «Точкою-У» розміщено на окупованих територіях Донбасу, їх загарбники використовують уже 8 років.

 

Нагадаємо, ми писали, як люди евакуюються з окупованих територій Луганської області.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.