RU
Головна
Бізнес
Інтернет і ІТ
10:26, 20 Липня
Информатор UA

Интро

Ubisoft провела презентацію нового проєкту під брендом Tom Clancy's, яким став багатокористувацький шутер XDefiant. Відео із записом презентації опублікували на YouTube-каналі Ubisoft, передає Інформатор. Що ж являє собою цей новий загадковий проєкт? По суті, це умовно-безкоштовний шутер від першої особи, на поліпшення й розробку якого будуть впливати відгуки гравців. Тепер трохи про конкретні деталі гри: На вибір доступні кілька класів, які створювалися на основі тих, що з'являлися в серії Tom Clancy's. У кожного класу свої здібності й механіки геймплея. На старті в грі буде чотири фракції танки, лікарі, вбивці і підтримка. Кожна з них матиме по кілька персонажів. Матчі плануються у форматі 6 VS 6. Буде не тільки арена, але й режими типу і . Автори гри пообіцяли багато унікальних карт. Ubisoft наголошувала на механіці стрільби, щоби зробити її чуйною і приємною. Кожен клас можна буде налаштувати під себе, вибравши угруповання, риси, здібності та унікальні вміння. Крім цього можна вибирати собі комплекти спорядження, але підлаштувати під ситуацію його можна прямо в бою. Тестування гри стартує на PC 5 серпня поточного року в США й Канаді. Дата виходу проєкту поки не повідомляється, але він з'явиться на всіх актуальних платформах поточного й минулого покоління, крім Switch. Трейлер Інтерв'ю з розробниками Нагадаємо, що Ubisoft зараз також займається ще й проєктом по всесвіту , про який ми розповідали раніше. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ubisoft презентувала умовно-безкоштовний багатокористувацький шутер Tom Clancy's XDefiant

Читать на русском
Ubisoft презентувала умовно-безкоштовний багатокористувацький шутер Tom Clancy's XDefiant

Тестування стартує вже на початку серпня

Ubisoft провела презентацію нового проєкту під брендом Tom Clancy's, яким став багатокористувацький шутер XDefiant.

Відео із записом презентації опублікували на YouTube-каналі Ubisoft, — передає Інформатор.

Що ж являє собою цей новий загадковий проєкт? По суті, це умовно-безкоштовний шутер від першої особи, на поліпшення й розробку якого будуть впливати відгуки гравців. Тепер трохи про конкретні деталі гри:

 
  • На вибір доступні кілька класів, які створювалися на основі тих, що з'являлися в серії Tom Clancy's. У кожного класу свої здібності й механіки геймплея.
  • На старті в грі буде чотири фракції — «Вовки» — танки, «Ізгої» — лікарі, «Чистильники» — вбивці і «Ешелон» — підтримка. Кожна з них матиме по кілька персонажів.
  • Матчі плануються у форматі 6 VS 6. Буде не тільки арена, але й режими типу «Супровід» і «Домінування». Автори гри пообіцяли багато унікальних карт.
  • Ubisoft наголошувала на механіці стрільби, щоби зробити її чуйною і приємною.
  • Кожен клас можна буде налаштувати під себе, вибравши угруповання, риси, здібності та унікальні вміння. Крім цього можна вибирати собі комплекти спорядження, але підлаштувати під ситуацію його можна прямо в бою.

  • Тестування гри стартує на PC 5 серпня поточного року в США й Канаді.
  • Дата виходу проєкту поки не повідомляється, але він з'явиться на всіх актуальних платформах поточного й минулого покоління, крім Switch.

Трейлер

 

Інтерв'ю з розробниками

 

Нагадаємо, що Ubisoft зараз також займається ще й проєктом по всесвіту «Аватара», про який ми розповідали раніше.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.