«Ця пісня для мене — історія про щось дуже особисте, навіть інтимне. «Нас нема» — це не про втрату, а про втечу в свій окремий світ, де є тільки двоє. Це про тишу, яка часом голосніша за будь-які слова, про той момент, коли весь світ зникає, і залишається лише тепло дотику та глибина погляду".
Отримання вакцин може відбуватися трьома шляхами
Україна може отримати вакцину від COVID-19 трьома шляхами: це механізм COVAX; завдяки виробництву відповідних препаратів на своїх потужностях; якщо країни Євросоюзу будуть продавати їй свої надлишки отриманих вакцин.
Як передає Інформатор, про це заявив заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна».
За його словами, Україна постійно порушує питання отримання вакцин від коронавірусу в переговорах з керівництвом ЄС. Уже укладено угоди з двома компаніями, йдуть переговори ще з чотирма компаніями.
За словами Жовкви, отримання вакцин може відбуватися трьома шляхами.
«Перше - дійсно президент Зеленський заявив, що у нас сьогодні вже існують фармацевтичні потужності, які готові виробляти таку вакцину в Україні. Безумовно, якщо тим компаніям підійдуть наші виробничі потужності, така вакцина швидше потрапить в Україну. Оскільки очевидно, що, виробляючи її для інших країн, ми також будемо виробляти її для себе за відповідними угодами.
Це один шлях. Але тут повинні між собою говорити фахівці, фармацевти, подивитися на наші потужності, оцінити їх. Я так розумію, вони досить потужні, ефективні і сучасні, але тут повинні говорити фахівці», - зазначив він.
Він додав, що другий варіант - покупка вакцини у ЄС при її можливому надлишку.
«Другий варіант - якщо ми говоримо навіть про вакцину для держав-членів ЄС, перш за все, тобто можливість у цих держав, при наявності надлишку вакцини від COVID-19 в їх країнах, говорити про продаж її для третіх країн, зокрема для України », - підкреслив Жовква.
Третій варіант, за його словами, отримання вакцини через механізм COVAX.
«І третій шлях - з огляду на те, що ми ведемо діалог, приєдналися до відповідних механізмів щодо державних закупівель, ми можемо бути в черзі з країн-партнерів.
Ці три шляхи все реальні. Можливо, все з них якраз і будуть реалізовані. І я думаю, що в той час, коли вакцина вже буде створена, випробувана і поставлена на виробництво, Україна точно не буде плестися в кінці в отриманні цієї вакцини. Але поки ми говоримо тільки про теоретичні речі », - зазначив Жовква.
Як раніше писав Інформатор, в світі випустили рекордну кількість вакцин від грипу, щоб зменшити навантаження на лікарні в разі другої хвилі коронавірусу.