Коли настає ніч і в кождого гримит серце - від страху й осуду, від невідомости завтрашньої днини. Люди си закривают в собі і аж дуже прислуховуютси до того, шо си робит навколо, а самі ховаютси за обрядами й забобонами. Але коли добре знаєш свою дорогу, ніоден блуд не озме. Подивиси страхові в очі і тогди, навіть, в найтемнішу нічку можно вийти на світло.
Закінчиться війна деокупацією одного з двох головних міст на Донбасі
Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що війна закінчиться через 3-3,5 місяці після того, як українські захисники деокупують або Луганськ, або Донецьк. Коли саме відбудеться деокупація - він не уточнив.
Про це Подоляк заявив в ефірі телемарафону, передає Інформатор.
За його словами, деокупація одного з цих міст остаточно деморалізує все, що є у росії.
"Тепер, коли я кажу, коли може закінчитися війна: перша складова - кількість військової техніки, кількість снарядів, друга складова - падіння одного з міст: Луганська чи Донецька. Це остаточно деморалізує все, що є у рф.. це все рухне остаточно. І тоді, після падіння Луганська чи Донецька, через три-три з половиною місяці війна остаточно закінчиться на повністю визволених територіях України в межах міжнародно визнаних кордонів 1991 року", - сказав Подоляк.
Раніше керівник ГУР Кирило Буданов повідомив, що активна фаза має піти на максимальний спад до кінця року. Оскільки ресурсів у рф для ведення нормальної війни є на 12 місяців.
Війна закінчиться поверненням окупованих територій, зокрема Криму. До кінця року, як мінімум, ЗСУ мають зайти на територію Криму.
Водночас існують два варіанти, як закінчиться війна для рф. Перший — зміна політичного керівництва за формального збереження територіальної цілісності росії. Другий варіант — це поділ рф на три та більше елементів. Це будуть нові незалежні держави.
Також ми розповідали, чи повернуться українські біженці з Польщі додому.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.