Головна
Україна
Політика
22:26, 28 Вересня
Информатор UA

Интро

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що війна закінчиться через 3-3,5 місяці після того, як українські захисники деокупують або Луганськ, або Донецьк.  Коли саме відбудеться деокупація - він не уточнив.  Про це Подоляк заявив в ефірі телемарафону, передає Інформатор.  За його словами, деокупація одного з цих міст остаточно деморалізує все, що є у росії.  "Тепер, коли я кажу, коли може закінчитися війна: перша складова - кількість військової техніки, кількість снарядів, друга складова - падіння одного з міст: Луганська чи Донецька. Це остаточно деморалізує все, що є у рф.. це все рухне остаточно. І тоді, після падіння Луганська чи Донецька, через три-три з половиною місяці війна остаточно закінчиться на повністю визволених територіях України в межах міжнародно визнаних кордонів 1991 року", - сказав Подоляк.  Прогноз закінчення війни від розвідки  Раніше керівник ГУР Кирило Буданов повідомив, що активна фаза має піти на максимальний спад до кінця року. Оскільки ресурсів у рф для ведення нормальної війни є на 12 місяців. Війна закінчиться поверненням окупованих територій, зокрема Криму. До кінця року, як мінімум, ЗСУ мають зайти на територію Криму. Водночас існують два варіанти, як закінчиться війна для рф. Перший — зміна політичного керівництва за формального збереження територіальної цілісності росії. Другий варіант — це поділ рф на три та більше елементів. Це будуть нові незалежні держави. Також ми розповідали, чи повернуться українські біженці з Польщі додому.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Зеленського розповіли, коли та як закінчиться війна

Читать на русском

Закінчиться війна деокупацією одного з двох головних міст на Донбасі

Читать на русском
У Зеленського розповіли, коли та як закінчиться війна

Закінчиться війна деокупацією одного з двох головних міст на Донбасі

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що війна закінчиться через 3-3,5 місяці після того, як українські захисники деокупують або Луганськ, або Донецьк.  Коли саме відбудеться деокупація - він не уточнив. 

Про це Подоляк заявив в ефірі телемарафону, передає Інформатор. 

За його словами, деокупація одного з цих міст остаточно деморалізує все, що є у росії. 

"Тепер, коли я кажу, коли може закінчитися війна: перша складова - кількість військової техніки, кількість снарядів, друга складова - падіння одного з міст: Луганська чи Донецька. Це остаточно деморалізує все, що є у рф.. це все рухне остаточно. І тоді, після падіння Луганська чи Донецька, через три-три з половиною місяці війна остаточно закінчиться на повністю визволених територіях України в межах міжнародно визнаних кордонів 1991 року", - сказав Подоляк. 

Прогноз закінчення війни від розвідки 

Раніше керівник ГУР Кирило Буданов повідомив, що активна фаза має піти на максимальний спад до кінця року. Оскільки ресурсів у рф для ведення нормальної війни є на 12 місяців.

Війна закінчиться поверненням окупованих територій, зокрема Криму. До кінця року, як мінімум, ЗСУ мають зайти на територію Криму.

Водночас існують два варіанти, як закінчиться війна для рф. Перший — зміна політичного керівництва за формального збереження територіальної цілісності росії. Другий варіант — це поділ рф на три та більше елементів. Це будуть нові незалежні держави.

Також ми розповідали, чи повернуться українські біженці з Польщі додому. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.