Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Особливу увагу приділять потребам критичної інфраструктури
Найближчим часом в Україні з'явиться "зрозуміліший" графік віялових відключень електроенергії. Такий зроблять вже незабаром аби створити якомога менше дискомфорту та незручностей для людей.
Про це повідомив у Telegram заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко, - передає Інформатор. За його словами, особливу увагу буде приділено потребам критичної інфраструктури та оборони. Він додав, що над новим графіком працюватимуть разом з обленерго, мерами міст, представниками обласних військових адміністрацій, Офісу Президента, Укренерго, Міненерго.
"Працюємо над удосконаленням графіка відключення електроенергії. Такий графік має стати більш зрозумілим для споживачів, головне створювати якнайменше дискомфорту, наскільки це можливо за сьогоднішніх обставин", - зазначив він.
Російські окупанти у жовтні завдали нищівних ударів по енергетичній інфраструктурі України. Це зроблено цілеспрямовано, щоб налякати цивільне населення і таким чином примусити Україну до переговорів. Зокрема, через ці удари загинули та постраждали багато людей. Міністр енергетики заявив, що постраждала приблизно половина генерації в Україні.
Станом на кінець жовтня, для підтримки стабільної роботи енергосистеми, в Україні запровадили тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії в Харківській, Полтавській, Сумській областях. Найбільший обсяг обмеження буде застосовано в Києві та Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській областях.
Пізніше люди почали скаржитись, що відключення світла не співпадає за відповідним графіком. Голова НЕК Укренерго Володимир Кудрицький пояснив чому їх інколи не дотримуються. За його словами, щоб швидко зменшити споживання електроенергії в певному регіоні, для відключення обирають енерговузли з найбільшим споживанням. Саме тому відключення не завжди розподіляється рівномірно.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.