Історія цієї пісні — доволі трагічна й сумна. Вона була написана ще давно, і це фіт із моїм товаришем, який, на жаль, два тижні тому пішов із життя. На жаль, він не встиг почути фінальну версію пісні.
Офіційної інформації поки немає
В ніч проти 19 січня близько 2-ї години ночі в Запоріжжі пролунали вибухи. У міста та області повітряна тривога.
В соціальних мережах закликали місцевих не підходити до вікон та пройти до укриттів. В Telegram-каналі Запоріжжя.ІНФО повідомляють про ракету типу С300, що летить на місто з боку міста Токмаку. Однак офіційної інформації щодо цього поки немає.
Оновлено: о 1:54 в місті оголосили про відбій повітряної тривоги. Інформації про наслідки ворожої атаки досі немає.
Нагадаємо, за даними Генштабу на Запорізькому напрямку російські загарбники намагалися проводити наступальні дії. Від ворожих артилерійських обстрілів постраждали понад 15 населених пунктів. Зокрема, Времівка і Новопіль на Донеччині та Оріхів, Полтавка, Малинівка, Гуляйполе, Мала Токмачка, Степове, Кам’янське і Плавні Запорізької області.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.