RU
Головна
Україна
Кримінал
21:30, 23 Жовтня
Информатор UA

Интро

У Запоріжжі чоловік, що жив разом із матір'ю одиначкою, до смерті забив її сина. Матері в цей час не було вдома. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Офісу генпрокурора. 26-річний чоловік жив із матір'ю п'ятирічного хлопчика. В один із днів він залишився наодинці з дитиною. Він скористався відсутністю матері й навмисне завдав малюкові удари руками й ногами в різні частини тіла. Від отриманих тілесних ушкоджень дитина померла в лікарні. У суді сторона захисту оскаржувала вирок і подала скарги до апеляційної та касаційної інстанцій, де наполягала на виправданні обвинувачуваного. Верховний Суд залишив вирок за нанесення тяжких тілесних ушкоджень 5-річному хлопчику, від яких він помер (ч. 2 ст. 121 КК України), без змін. Засуджений проведе за ґратами дев'ять років за вбивство. Раніше Інформатор повідомляв, що в Києві чоловік забив до смерті 6-річного хлопчика його посадили на 13 років. Також ми писали, що в Київській області 25-річний хлопець забив до смерті викруткою чоловіка, який запросив його на інтимний масаж. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Запоріжжі чоловік до смерті забив п'ятирічного сина своєї співмешканки: що вирішив суд

Читать на русском
У Запоріжжі чоловік до смерті забив п'ятирічного сина своєї співмешканки: що вирішив суд

Верховний Суд залишив вирок після оскарження стороною захисту рішення суду першої інстанції

У Запоріжжі чоловік, що жив разом із матір'ю одиначкою, до смерті забив її сина. Матері в цей час не було вдома.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Офісу генпрокурора.

26-річний чоловік жив із матір'ю п'ятирічного хлопчика. В один із днів він залишився наодинці з дитиною.

Він скористався відсутністю матері й навмисне завдав малюкові удари руками й ногами в різні частини тіла. Від отриманих тілесних ушкоджень дитина померла в лікарні.

У суді сторона захисту оскаржувала вирок і подала скарги до апеляційної та касаційної інстанцій, де наполягала на виправданні обвинувачуваного.

Верховний Суд залишив вирок за нанесення тяжких тілесних ушкоджень 5-річному хлопчику, від яких він помер (ч. 2 ст. 121 КК України), без змін.

Засуджений проведе за ґратами дев'ять років за вбивство.

Раніше Інформатор повідомляв, що в Києві чоловік забив до смерті 6-річного хлопчика — його посадили на 13 років.

Також ми писали, що в Київській області 25-річний хлопець забив до смерті викруткою чоловіка, який запросив його на інтимний масаж.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.