«Приїхав генерал Келлог. І після його прибуття дві ночі поспіль не було жодних масованих бомбардувань. Люди вже жартують... Кажуть, нам слід дати генералу Келлогу український паспорт і залишити його тут».
Оголошено другий рівень небезпеки
У Закарпатській області 17-18 лютого можливі затоплення кількох сіл та доріг. Оголошено другий рівень небезпеки.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-центр Держслужби з надзвичайних ситуацій.
За даними Укргідрометцентру, 17-18 лютого у нижній течії річки Боржава продовжиться підвищення рівнів води на 2-2,5 метри з виходом води на заплаву та частковим затопленням:
Рятувальники оголосили другий рівень небезпеки – помаранчевий.
Нагадаємо, сьогодні погода в Україні буде похмурою та дощовою на більшій частині території країни, очікуються дощі. Стовпчики термометрів покажуть до +14 градусів тепла.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.