RU
Головна
Бізнес
Економіка
14:55, 25 Вересня
Информатор UA

Интро

У Європі ціни на вугілля досягли 13-річного максимуму. Зокрема, зростання цін обумовлене високим попитом з боку енергокомпаній і низькими запасами. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Bloomberg. Вартість видобутого в Європі вугілля зросла до найвищого значення з 2008 року й досягла 137 доларів за тонну. Зростання ціни обумовлене високим попитом з боку енергокомпаній і низькими запасами. Також на підвищення вартості вугілля впливає зниження імпорту з Росії. До слова, уперше вартість тонни вугілля перевищила 200 доларів у середині 2008 року. Нагадаємо, у Європі зростають ціни на паливо і продукти. Інфляція в єврозоні досягла 10-річного максимуму. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Європі ціни на вугілля зросли до рекордного рівня за останні 13 років

Читать на русском
У Європі ціни на вугілля зросли до рекордного рівня за останні 13 років

Вартість вугілля досягла 137 доларів за тонну

У Європі ціни на вугілля досягли 13-річного максимуму. Зокрема, зростання цін обумовлене високим попитом з боку енергокомпаній і низькими запасами.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Bloomberg.

Вартість видобутого в Європі вугілля зросла до найвищого значення з 2008 року й досягла 137 доларів за тонну. Зростання ціни обумовлене високим попитом з боку енергокомпаній і низькими запасами.

Також на підвищення вартості вугілля впливає зниження імпорту з Росії.

До слова, уперше вартість тонни вугілля перевищила 200 доларів у середині 2008 року.

Нагадаємо, у Європі зростають ціни на паливо і продукти. Інфляція в єврозоні досягла 10-річного максимуму.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.