Історія цієї пісні — доволі трагічна й сумна. Вона була написана ще давно, і це фіт із моїм товаришем, який, на жаль, два тижні тому пішов із життя. На жаль, він не встиг почути фінальну версію пісні.
Погода зараз грає проти нас
Через похолодання і, як наслідок, збільшення споживання електроенергії, на вихідних відключення електроенергії будуть. Раніше ці дні переважно вдавалось проходити з мінімальними обмеженнями.
Про це розповів гендиректор компанії YASNO Сергій Коваленко.
"Зазвичай на вихідні у колег є можливість подавати більше електроенергії для споживання. Цей вікенд не мав би бути виключенням, але є одне але. Погода. Відсьогодні на декілька діб прогнозують значне похолодання. Я вже говорив: кожні -5 градусів на вулиці - це +250 МВт до споживання. А зараз обсяги, які надаються населенню, взагалі не дають змоги розігнатися і розраховувати на якісь додаткові мегавати. Тому на вихідних, найбільш імовірно, відключення будуть чітко за графіком, хоча раніше субота-неділя могли проходити без відключень або з мінімальними", — написав він.
Сергій Коваленко також попередив, що через морози можуть траплятись локальні аварії. Він закликав українців обачно використовувати електроприлади та не вмикати в розетку все одразу.
Інформатор писав, що ворог атакує об'єкти інфраструктури по всій країні. Через це зникає світло, зв'язок та інтернет. У звʼязку з цим Держспецзв'язку рекомендує обмежити споживання мобільного зв'язку до мінімуму: