"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
«Моя нова пісня також спогад про теплі й ніжні моменти, про дні, коли все здавалося особливим, а квіти — найніжнішими у світі. Навіть якщо у стосунках уже немає того світла, спогади все одно залишаються з нами, лікують і наповнюють серце», — ділиться YAROMIYA.
Медики, які вже отримали вакцину в трьох українських містах, почуваються добре
Стало відомо, з яких регіонів стартувала всеукраїнська вакцинація від COVID-19. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я і головного санітарного лікаря України Віктор Ляшко.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на повідомлення Ляшко у Facebook.
"Наразі вже розпочато вакцинацію в Київській, Чернігівській, Черкаській та Вінницькій областях", - написав Ляшко.
Він додав, що в телефонному режимі цікавився про стан здоров'я перших провакцинованих медиків.
"Це - Євген Горенко - реаніматолог з Черкас, Людмила Бойко - лікар мобільної бригади з Вінниці і Ігор Кузин - лікар, що працює в ковідному відділенні у Чернігові. До місії бути першими поставилися, як до свого професійного обов'язку, адже як ніхто розуміють і щодня бачать ризики, пов'язані з хворобою", - уточнив заступник міністра.
За його словами, всі медики, які отримали вакцину, "відчувають себе добре і продовжують далі виконувати свою роботу".
Раніше Інформатор повідомляв, що у Вінницькій області розпочалася вакцинація від коронавірусу .
Також повідомлялося, 24 лютого в Україні зробили перше щеплення від коронавірусу .
Крім того, в Україні розпочалася вакцинація препаратом Covishield .
Нагадаємо, раніше Інформатор розповідав, хто в Україні отримає щеплення першим .