У ВСУ зафіксували 30 нових випадків COVID-19, хворіють 629 осіб

Всього за час пандемії одужали - 2153 людини, летальних випадків - 10

У ВСУ зафіксували 30 нових випадків COVID-19, хворіють 629 осіб

У Збройних силах України за минулу добу зафіксували 30 нових випадків COVID-19, хворіють 629 осіб.

Про це повідомляє прес-служба командування Медичних Сил ЗСУ,передає Інформатор .

"Станом на 28 вересня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, викликану коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє - 629 осіб. Всього за час пандемії одужали - 2153 людини, летальних випадків - 10", - заявили в медсилах.

На ізоляції (зокрема на самоізоляції) знаходиться 557 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчі три доби - 64 людини.

В установах охорони здоров'я знаходиться 5 осіб, а на лікуванні вдома (під наглядом медичної служби) - 25 осіб.

"Стан здоров'я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання", - резюмували в медсілах.

Нагадаємо, в Україні за добу підтвердили 2671 нових випадок COVID-19:за весь час заразилися понад 200 тисяч осіб.

Крім того, в понеділок, 28 вересня, в Україні набрав чинності новий карантинний розподіл .

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити