“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
Ця композиція спрямована на те, щоби дати заряд позитиву і віри в те що, незважаючи на теперішні скрутні реалії, в результаті все неодмінно буде добре. Основний меседж пісні в тому що навіть якщо здається, що усі зусилля марні і ти не бачиш змін на краще, в жодному випадку не можна опускати руки і здаватись!
При цьому зараз в ВООЗ застосовують строгіші підходи, поступово посилюючи обмеження
У Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ) вважають більш м'які карантинні обмеження кращим варіантом, ніж повний локдаун. Жорсткий карантин завдає шкоди багатьом людям.
Як передає Інформатор,про це в інтерв'ю "РБК-Україна" заявив директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Ханс Клюге.
За його словами, весняний жорсткий карантин хоч і вплинув на динаміку поширення вірусу, але також і завдав шкоди багатьом людям.
"У березні і квітні в Європі ми залишили поза фокусом уваги, наприклад, людей з проблемами психічного здоров'я, а також питання гендерного насильства. Ми знаємо, що в будь-якій надзвичайній ситуації насильства в сім'ї стає більше. Так що якщо у вас повний локдаун, це абсолютно не найкраща ситуація ", - сказав Клюге.
Він додав, що при запровадженні локдауну страждають люди з інвалідністю або іншими захворюваннями, а також втрачають свій дохід.
"Ось чому більш м'який, поступовий підхід краще. У цьому сенсі я розумію, що відбувається", - зазначив Клюге.
Клюге вважає, що ключовим питанням залишається дотримання карантинних рекомендацій.
"Відповідальність і носіння масок в громадських місцях і в інших приміщеннях за великого скупчення людей, особливо якщо в цих просторах є люди, які не входять до вашого так званого "міхура" (середовища близького спілкування - ред.), і коли ви не можете гарантувати фізичне дистанціювання. І, звичайно ж, намагатися уникати місць великого скупчення людей ", - підкреслив він.
Нагадаємо, раніше в ВООЗ заявили, що в Європі є ймовірність нового спалаху COVID-19 на початку 2021 року.
Також Інформатор писав, що ВООЗ рекомендує носити маски навіть після вакцинації.