"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Внаслідок удару 5 людей загинуло, 27 отримали поранення
Вдень 23 листопада у дом у Вишгороді Київської області, у звичайну цивільну будівлю, прилетіла російська ракета. Масштаби руйнування вражають! 27 мешканців будинку отримали поранення, п’ятеро людей загинуло. Як виглядає будинок після ракетного обстрілу та розповідь очевидця обстрілу - в сюжеті проєкту «Знаходимо відповіді з Інною Золотухіною».
«Коли пролунав другий, дуже гучний вибух, я перелетів через ліжко і кинувся в сусідню кімнату, де заплакала моя 2-річна дочка. Почав одягати її та 8-річну старшу. Але тут під парадним вибухнула припаркована машина. У цей час моя дружина намагалася прорватися до нас у будинок. Але, пожежники її не пускали…» – розповів кореспонденту Олександру Бордіяну мешканець Вишгорода Федір — доброволець із батальйону «Свобода».
За словами Федора, під час обстрілу постраждав дитячий майданчик навпроти його парадного. Ракета прилетіла саме в той час, коли там грають щонайменше 12 дітей. Але у той момент вони були у школі. Це їх врятувало.
У середу, 23 листопада, рф здійснила масштабний ракетний обстріл України. Першими про вибухи повідомили в Одесі та Миколаєві. Пізніше стало відомо про влучання в інфраструктурні об'єкти Києва та Вінниці. В деяких містах фіксують перебої з електропостачанням. Є загиблі серед цивільного населення. Зокрема, у Києві загинуло троє людей, 11 отримали поранення. За інформацією Повітряних сил, по Україні було випущено 70 ракет, з них 51 було збито. Наслідки ракетних атак росії також відчула Молдова. Відбувся стрибок частоти в нашій технічно спільній енергомережі, який спричинив втрату зв’язку Молдови з електричною мережею Європи, звідки країна отримує частку електричної енергії.
Проєкт «Знаходимо відповіді з Інною Золотухіною» – це спільнота незалежних журналістів, які документують воєнні злочини рф в Україні, тому що всі постраждалі українці повинні знати: рано чи пізно зло буде покарано. Усі зібрані докази журналісти надають Інституту правової культури Ordo Iuris у Варшаві, який, у свою чергу, передає ці кейси Міністерству Юстиції Польщі, а звідти вони підуть до Міжнародного кримінального суду Гааги. Саме тому журналісти збирають показання свідків, постраждалих громадян.
Раніше інтерв'ю проєкту «Знаходимо відповіді з Інною Золотухіною» дав голова Миколаївської ОВА Віталій Кім. Подивитись його можна тут.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.