Головна
Україна
Події
20:45, 24 Січня
Информатор UA

Интро

Днями у Вінниці водій Uber відмовився розмовляти з пасажирами українською мовою. І навіть дозволив собі погрожувати жінкам, які викликали авто за допомогою мобільного додатку, висадити їх з автівки. Компанія пообіцяла покарати грубіяна.   Відео недоречної поведінки з'явилось у вінницькому Telegram-каналі. За словами таксиста, він везе пасажирів тільки з точки "А" в точку "Б", тому не зобов'язаний говорити українською мовою. Він заявив, що Uber не надає послуги таксі та пригрозив, що висадить пасажирок з машини. Після цього, жінка сказала, що зняла всі його слова на камеру та подасть на нього заяву у поліцію. Поведінка чоловіка викликала великий резонанс у користувачів соціальних мереж. Дехто навіть припустив, що жодної відповідальності за порушення закону під час воєнного стану хам не понесе. Як розповіли РБК у прес-службі Uber, компанія неодмінно покарає водія. Зокрема представники Uber визнали, що поведінка, описана у дописі і зафіксована пасажирками на відео, є "абсолютно неприйнятною і суперечить закону". "У таких випадках ми вживаємо рішучих заходів і видаляємо водія з платформи", - пояснили представники сервісу. У компанії також додали, що зараз їхні спеціалісти "працюють над розв’язанням цієї ситуації для того, щоб користувачі в Україні отримували якомога кращий досвід". Як раніше повідомляв Інформатор, сервіс таксі Uber оголосив про запуск нової ініціативи, яку реалізує спільно з Міністерством охорони здоровʼя України та благодійним фондом “Соломʼянські котики”. Відтепер лікарі та медсестри понад трьохсот медичних закладів країни зможуть дістатися до роботи та повернутися після зміни додому на таксі безплатно.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Вінниці водій Uber відмовився говорити з пасажирами українською: реакція компанії

Читать на русском

На 25 січня Uber у таких випадках видаляють водіїв з платформи

Читать на русском
У Вінниці водій Uber відмовився говорити з пасажирами українською: реакція компанії
Uber

На 25 січня Uber у таких випадках видаляють водіїв з платформи

Днями у Вінниці водій Uber відмовився розмовляти з пасажирами українською мовою. І навіть дозволив собі погрожувати жінкам, які викликали авто за допомогою мобільного додатку, висадити їх з автівки. Компанія пообіцяла покарати грубіяна.

 

Відео недоречної поведінки з'явилось у вінницькому Telegram-каналі. За словами таксиста, він везе пасажирів тільки з точки "А" в точку "Б", тому не зобов'язаний говорити українською мовою. Він заявив, що Uber не надає послуги таксі та пригрозив, що висадить пасажирок з машини. Після цього, жінка сказала, що зняла всі його слова на камеру та подасть на нього заяву у поліцію.

Поведінка чоловіка викликала великий резонанс у користувачів соціальних мереж. Дехто навіть припустив, що жодної відповідальності за порушення закону під час воєнного стану хам не понесе.

Як розповіли РБК у прес-службі Uber, компанія неодмінно покарає водія. Зокрема представники Uber визнали, що поведінка, описана у дописі і зафіксована пасажирками на відео, є "абсолютно неприйнятною і суперечить закону".

"У таких випадках ми вживаємо рішучих заходів і видаляємо водія з платформи", - пояснили представники сервісу. У компанії також додали, що зараз їхні спеціалісти "працюють над розв’язанням цієї ситуації для того, щоб користувачі в Україні отримували якомога кращий досвід".

Як раніше повідомляв Інформатор, сервіс таксі Uber оголосив про запуск нової ініціативи, яку реалізує спільно з Міністерством охорони здоровʼя України та благодійним фондом “Соломʼянські котики”. Відтепер лікарі та медсестри понад трьохсот медичних закладів країни зможуть дістатися до роботи та повернутися після зміни додому на таксі безплатно. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.