Головна
Наука
Медицина
13:35, 28 Серпня
Информатор UA

Интро

Від 24 лютого не було жодного дня, щоб окупанти не завдавали ударів по медичній інфраструктурі. За пів року війни в Україні вже постраждали 927 медзакладів. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров'я. Так, 800 лікарень росіяни пошкодили, ще 127 зруйнували вщент, відновленню вони не підлягають. Орієнтовна вартість відновлення медичної інфраструктури оцінюється в понад 38 мільярдів гривень. Ми щодня отримуємо оновлену статистику з регіонів і, на жаль, вона досить невтішна. Терористична росія день за днем продовжує завдавати удари по нашій медичній інфраструктурі. Найбільше втрат та пошкоджень серед лікарень на Донеччині, Харківщині та Миколаївщині. Однак ми вже маємо чіткий комплексний план відновлення медичних закладів, який сьогодні проходить останні етапи погодження. Ми впевнені, що перемога України вже близько. Тому, як тільки території будуть деокуповані, розпочнеться швидкий процес відбудови лікарень та оснащення їх сучасним медичним обладнанням, розповів заступник міністра охорони здоров'я Богдан Боруховський. Наразі в деокупованих регіонах та на територіях, де не ведуться бойові дії, Україна активно відновлює медзаклади. За останні пів року вже повністю відновили 59 лікарень, які в результаті обстрілів отримали незначні пошкодження. Ще понад 200 медичних закладів відновлені частково. Перед початком опалювального сезону в пошкоджених лікарнях в першу чергу відновлюють вікна, двері, покрівлю та системи теплопостачання й енергоживлення. Також на випадок проблем зі світлом в лікарні, особливо дотичні до лінії фронту, поставили генератори. Нагадаємо, в Україні запустили портал з вакансіями для медиків. Підписуйтесь на нашщоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live.Підписатися на канал у Viber можнатут. Головне фото: зруйнована рашистами Тростянецька міська лікарня

Скільки лікарень знищили та пошкодили росіяни під час війни

Читать на русском

Найбільше втрат та пошкоджень серед лікарень на Донеччині, Харківщині та Миколаївщині

Читать на русском
Скільки лікарень знищили та пошкодили росіяни під час війни

Найбільше втрат та пошкоджень серед лікарень на Донеччині, Харківщині та Миколаївщині

Від 24 лютого не було жодного дня, щоб окупанти не завдавали ударів по медичній інфраструктурі. За пів року війни в Україні вже постраждали 927 медзакладів.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров'я.

Так, 800 лікарень росіяни пошкодили, ще 127 – зруйнували вщент, відновленню вони не підлягають.

Орієнтовна вартість відновлення медичної інфраструктури оцінюється в понад 38 мільярдів гривень.

«Ми щодня отримуємо оновлену статистику з регіонів і, на жаль, вона досить невтішна. Терористична росія день за днем продовжує завдавати удари по нашій медичній інфраструктурі. Найбільше втрат та пошкоджень серед лікарень на Донеччині, Харківщині та Миколаївщині. Однак ми вже маємо чіткий комплексний план відновлення медичних закладів, який сьогодні проходить останні етапи погодження. Ми впевнені, що перемога України вже близько. Тому, як тільки території будуть деокуповані, розпочнеться швидкий процес відбудови лікарень та оснащення їх сучасним медичним обладнанням», – розповів заступник міністра охорони здоров'я Богдан Боруховський.

Наразі в деокупованих регіонах та на територіях, де не ведуться бойові дії, Україна активно відновлює медзаклади. За останні пів року вже повністю відновили 59 лікарень, які в результаті обстрілів отримали незначні пошкодження. Ще понад 200 медичних закладів відновлені частково.

Перед початком опалювального сезону в пошкоджених лікарнях в першу чергу відновлюють вікна, двері, покрівлю та системи теплопостачання й енергоживлення. Також на випадок проблем зі світлом в лікарні, особливо дотичні до лінії фронту, поставили генератори.

Нагадаємо, в Україні запустили портал з вакансіями для медиків.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головне фото: зруйнована рашистами Тростянецька міська лікарня

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.