"Зараз ми перебуваємо в ситуації, коли Україна займає сильні позиції у військовому, політичному та економічному плані. Тому я вважаю, що Європі час зв'язатися з керівництвом Росії, а точніше з президентом Путіним, для проведення дипломатичних переговорів"
Я не хочу нав’язувати емоції — нехай кожен проживе цей трек по-своєму: хтось згадає перше кохання, хтось своє розставання, а хтось просто відчує щось близьке.
Найбільше від негоди постраждала Чернігівська область, знеструмлено 101 населений пункт
Внаслідок ускладнення погодних умов в трьох областях України знеструмлений 291 населений пункт.
Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій, передає Інформатор .
"17-18 вересня внаслідок ускладнення погодних умов (дощ, пориви вітру) через спрацювання систем захисту ліній електромереж знеструмлено 291 населений пункт в 3 областях, а саме: Чернігівська - 206, Київська - 73 і Житомирська - 12", - заявили в ДСНС.
До відновлення електропостачання залучено бригади обленерго.
Нагадаємо, вчора ввечері в Києві сильно погіршилася погода.
Крім того, в Україні очікується різке зниження температури внаслідок вторгнення арктичного повітря.