Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Для того, щоб з'явилася нова функція необхідно оновити додаток до останньої версії
У месенджеру Telegram з'явилася нова функція. Відтепер користувачі можуть публікувати сторіс. Новина доступна лише власникам Premium-підписки.
Для того, щоб з'явилася нова функція необхідно оновити додаток до останньої версії. Після цього зайдіть в Telegram і повинен з'явиться рядок "Мої історії".
Історії ваших контактів відображатимуться у верхній частині екрана – над діалогами. Також можна побачити, хто саме побачив сторіс.
Перегляд сторіс доступний всім користувачам Telegram. Відомо, що за добу можна завантажити не більше 100 історій, а реакції на них, приходять в особисті повідомлення їх автора.
Нижче на фото видно, як виглядає щойно опублікована сторіс. Переглядів ще поки немає.
Перед публікацією можна обмежити коло осіб, які їх побачать. Зробити це можна в пункті "Хто бачить цю історію".
Після оновлення месенджера у користувачів без Premium-підписки також з'явився рядок "Мої історії". Водночас коли натискаєш на плюсик, щоб завантажити сторіс висвічується такий текст: "Публікація історій наразі доступна підписникам Telegram Premium".
Появу сторіс у месенджері анонсували наприкінці червня. Зазначалося, що про цю функцію користувачі просили багато років. За словами засновника Telegram, з цією темою пов'язана більша частина всіх запитів. 18 липня народний депутат Давид Арахамія повідомляв, що в мережі розповсюджувалось російське ІПСО про нібито підготовку до повного блокування Telegram-каналів в Україні. Він зазначив, що це фейк.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.