Чоловіка, з огляду на його любов до тварин, відправили служити у кінологічний підрозділ
Соцмережами Волині поширилось відео з мобілізацією військовозобов'язаного, який вигулював свого собаку. Чоловіка забрали прямо з вулиці, а домашній улюбленець залишився на дорозі. Волинський ОТЦК та СП вирішив прояснити ситуацію з відео, яке обурило українців.
У Волинському ТЦК та СП у Facebook пояснили, що уривок відео не відображає усієї картини мобілізації. За інформацією військкомів, чоловік, якого мобілізували, був військовозобов'язаним, але усіляко уникав військового обов'язку. Він свідомо не з'являвся до ТЦК та СП. Коли його запросили до службового автомобіля — той утік, кинувши домашнього улюбленця. Утім, чоловіка швидко упіймали й доставили до ТЦК.
Собаку, яка залишилась на дорозі після того, як його забрали у бус, працівники ТЦК та СП доставили до його рідних за адресою, яку вказав військовозобов'язаний. Виявилось, що песик у чоловіка не один — у дворі помешкання були ще двоє собак.
Враховуючи любов військовозобов'язаного до тварин, у Волинському ОТЦК та СП ухвалили рішення скерувати чоловіка до кінологічного підрозділу. Там він відбуватиме свою службу.
"Нагадуємо, що важливо перевіряти інформацію та не робити дочасних емоційних висновків, спираючись лише на фрагментарні матеріали та домисли", – наголошують у Волинському обласному ТЦК та СП.
У Сумській області затримали 23-річного хлопця під час перевірки документів військкомами. Чоловік облив працівника ТЦК сльозогінним газом та побив поліцейського. Відкрите кримінальне провадження, затриманому загрожує до п'яти років тюрми.
У Кропивницькому 19-річного місцевого мешканця підозрюють у замаху на вбивство співробітника ТЦК та СП. Про це 26 лютого повідомила речниця поліції області Віталіна Бевзенко. За її словами, молодик відкрив вогонь по працівниках ТЦК на вулиці Андрія Надєждіна, коли вони виконували свої службові обов’язки.