Головна
COVID-19
21:40, 21 Січня
Информатор UA

Интро

Науковці винайшли порівняно недорогу вакцину, яку зможуть дозволити собі навіть найбідніші країни. Це дозволить суттєво призупинити поширення коронавірусу у світі, вважають вони. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Science. Скільки людей у ​​світі вже вакцинувалися За два роки після початку пандемії COVID-19 у світі було зареєстровано понад 314 мільйонів випадків зараження та понад 5,5 мільйонів випадків смерті. Приблизно 60% населення світу отримали, принаймні, одну дозу вакцини проти COVID-19. Але все ще існує кричущий і тривожний пробіл у глобальному доступі до цих вакцин. Як називається нова вакцина Отже, до сьогодні нерівність щодо доступу до вакцин різних країн викликала серйозне занепокоєння у вірусологів та медиків. Тепер в арсеналі світу є нова вакцина проти COVID-19, причому вартість однієї її дози набагато нижча. Вірусу паспорт не потрібен - він поширюється світом без кордонів. При цьому приблизно 72% доз вакцини були введені в країнах з високим рівнем доходу і рівнем доходу вище середнього, і лише один відсоток вакцин отримали мешканці країн з низьким рівнем доходу. Багаті країни дають бустери і навіть четверті дози, тоді як перша та друга дози недоступні для багатьох у всьому світі. Нова вакцина під назвою CORBEVAX допоможе закрити цю прогалину у вакцинації, переконані її винахідники. Як діє вакцина Усі вакцини проти COVID-19 вчать імунну систему розпізнавати вірус та готувати організм до атаки. Вакцина CORBEVAX є білковою субодиничною вакциною. У ній використовується нешкідливий фрагмент шиповидного білка коронавірусу. Він змушує COVID-19 стимулювати наш організм та готувати імунну систему до майбутніх зіткнень із вірусом. На відміну від трьох вакцин, схвалених у США мРНК-вакцини Pfizer та Moderna та вірусної векторної вакцини Johnson Johnson, які дають організму інструкції про те, як виробляти шиповидний білок, CORBEVAX доставляє шиповидний білок безпосередньо в організм. Як і інші схвалені мРНК-вакцини COVID-19, CORBEVAX також потребує двох доз. Раніше інформатор повідомляв, що ефект ноцебо причина 60% "побічних дій" після вакцинації від COVID-19. Також ми писали, що вакцинація від COVID-19 може змінити менструальний цикл. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У світі винайшли бюджетну вакцину від COVID-19: як вона працює

Читать на русском
У світі винайшли бюджетну вакцину від COVID-19: як вона працює

Вакцина поки що не запатентована

Науковці винайшли порівняно недорогу вакцину, яку зможуть дозволити собі навіть найбідніші країни. Це дозволить суттєво призупинити поширення коронавірусу у світі, вважають вони. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Science

Скільки людей у ​​світі вже вакцинувалися

За два роки після початку пандемії COVID-19 у світі було зареєстровано понад 314 мільйонів випадків зараження та понад 5,5 мільйонів випадків смерті.

Приблизно 60% населення світу отримали, принаймні, одну дозу вакцини проти COVID-19. Але все ще існує кричущий і тривожний пробіл у глобальному доступі до цих вакцин.

Як називається нова вакцина 

Отже, до сьогодні нерівність щодо доступу до вакцин різних країн викликала серйозне занепокоєння у вірусологів та медиків. Тепер в арсеналі світу є нова вакцина проти COVID-19, причому вартість однієї її дози набагато нижча. 

Вірусу паспорт не потрібен - він поширюється світом без кордонів. При цьому приблизно 72% доз вакцини були введені в країнах з високим рівнем доходу і рівнем доходу вище середнього, і лише один відсоток вакцин отримали мешканці країн з низьким рівнем доходу.

Багаті країни дають бустери і навіть четверті дози, тоді як перша та друга дози недоступні для багатьох у всьому світі.

Нова вакцина під назвою CORBEVAX допоможе закрити цю прогалину у вакцинації, переконані її винахідники.

Як діє вакцина 

Усі вакцини проти COVID-19 вчать імунну систему розпізнавати вірус та готувати організм до атаки.

Вакцина CORBEVAX є білковою субодиничною вакциною. У ній використовується нешкідливий фрагмент шиповидного білка коронавірусу. Він змушує COVID-19 стимулювати наш організм та готувати імунну систему до майбутніх зіткнень із вірусом.

На відміну від трьох вакцин, схвалених у США – мРНК-вакцини Pfizer та Moderna та вірусної векторної вакцини Johnson & Johnson, які дають організму інструкції про те, як виробляти шиповидний білок, – CORBEVAX доставляє шиповидний білок безпосередньо в організм.

Як і інші схвалені мРНК-вакцини COVID-19, CORBEVAX також потребує двох доз.

Раніше інформатор повідомляв, що ефект ноцебо – причина 60% "побічних дій" після вакцинації від COVID-19. 

Також ми писали, що вакцинація від COVID-19 може змінити менструальний цикл

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі « Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.