“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Проблеми з продуктами спостерігаються у 20 країнах світу
Повномасштабний голод загрожує 20 країнам світу. Більш ніж 34 мільйони людей перебувають на межі гострого браку продуктів.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на спільну доповідь Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН та Всесвітньої продовольчої програми.
Переважно від нестачі їжі страждають країни Африки.
«Ємен, Південний Судан і Північна Нігерія очолюють список з 20 країн і стикаються з катастрофічним рівнем гострого голоду. Деякі сім'ї в районах Південного Судану та Ємену вже відчувають голод або перебувають під загрозою голодної смерті», - зазначено звіті.
У доповіді зазначено, що голод пошириться на більшість регіонів світу. У списку країн, які на межі браку продовольства, опинилися Сальвадор, Гватемала, Гондурас, Венесуела, Ліван, Сирія і Афганістан.
За словами виконавчого директора Всесвітньої продовольчої програми Девіда Біслі, погіршення ситуації з продовольством викликано кліматичними змінами і пандемією COVID - 19. При цьому він вказав, що для боротьби з голодом необхідно збільшити поставки гуманітарної допомоги, надати регіонам посухостійке насіння, відновити водозабірні споруди та впровадити схему оплати праці готівкою.
Як раніше повідомляв Інформатор, до кінця 2020 року на межі голоду ризикували опинитися 130 мільйонів людей через несприятливу екологічну ситуацію з продовольством.