У світі понад 34 млн осіб на межі голоду через клімат та COVID - 19

Читать на русском

Проблеми з продуктами спостерігаються у 20 країнах світу

Читать на русском

Проблеми з продуктами спостерігаються у 20 країнах світу

Повномасштабний голод загрожує 20 країнам світу. Більш ніж 34 мільйони людей перебувають на межі гострого браку продуктів.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на спільну доповідь Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН та Всесвітньої продовольчої програми.

Переважно від нестачі їжі страждають країни Африки.

«Ємен, Південний Судан і Північна Нігерія очолюють список з 20 країн і стикаються з катастрофічним рівнем гострого голоду. Деякі сім'ї в районах Південного Судану та Ємену вже відчувають голод або перебувають під загрозою голодної смерті», - зазначено звіті.

У доповіді зазначено, що голод пошириться на більшість регіонів світу. У списку країн, які на межі браку продовольства, опинилися Сальвадор, Гватемала, Гондурас, Венесуела, Ліван, Сирія і Афганістан.

За словами виконавчого директора Всесвітньої продовольчої програми Девіда Біслі, погіршення ситуації з продовольством викликано кліматичними змінами і пандемією COVID - 19. При цьому він вказав, що для боротьби з голодом необхідно збільшити поставки гуманітарної допомоги, надати регіонам посухостійке насіння, відновити водозабірні споруди та впровадити схему оплати праці готівкою.

Як раніше повідомляв Інформатор, до кінця 2020 року на межі голоду ризикували опинитися 130 мільйонів людей через несприятливу екологічну ситуацію з продовольством.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.