"Україна відкинута на 100 років назад, їхня енергетична система знищується. А скільки українців покинули країну і тепер живуть в інших державах? Вони можуть ніколи не повернутися"
"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Тіна Кароль запросила популярний колектив до свого авторського проєкту, аби створити унікальний музичний перформанс і разом дослідити історію обраної композиції. Для цього Schmalgauzen обрали пісню «Ой ти, дівчино, з горіха зерня», музику до якої написав легендарний композитор Анатолій Кос-Анатольський на слова Івана Франка.
Проблеми з продуктами спостерігаються у 20 країнах світу
Повномасштабний голод загрожує 20 країнам світу. Більш ніж 34 мільйони людей перебувають на межі гострого браку продуктів.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на спільну доповідь Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН та Всесвітньої продовольчої програми.
Переважно від нестачі їжі страждають країни Африки.
«Ємен, Південний Судан і Північна Нігерія очолюють список з 20 країн і стикаються з катастрофічним рівнем гострого голоду. Деякі сім'ї в районах Південного Судану та Ємену вже відчувають голод або перебувають під загрозою голодної смерті», - зазначено звіті.
У доповіді зазначено, що голод пошириться на більшість регіонів світу. У списку країн, які на межі браку продовольства, опинилися Сальвадор, Гватемала, Гондурас, Венесуела, Ліван, Сирія і Афганістан.
За словами виконавчого директора Всесвітньої продовольчої програми Девіда Біслі, погіршення ситуації з продовольством викликано кліматичними змінами і пандемією COVID - 19. При цьому він вказав, що для боротьби з голодом необхідно збільшити поставки гуманітарної допомоги, надати регіонам посухостійке насіння, відновити водозабірні споруди та впровадити схему оплати праці готівкою.
Як раніше повідомляв Інформатор, до кінця 2020 року на межі голоду ризикували опинитися 130 мільйонів людей через несприятливу екологічну ситуацію з продовольством.