“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Жінка, у якої почалися активні перейми, категорично відмовлялася підпускати до себе лікарів
У Сумах патрульному довелося приймати пологи в жінки, хоча поруч були лікарі. Пацієнтка настільки була перелякана і нікого не підпускала до себе, що медикам довелося викликати поліцію. Поліцейський Дмитро Зуєнко впорався з нестандартною ситуацією і допоміг з'явитися на світ дитині.
Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький. За його словами, після того, як лікарі звернулися на лінію 102, патрульний Дмитро Зуєнко став асистентом, та допоміг умовити перелякану жінку і прийняв пологи.
"Супровід породіллі вже став звичною справою. А от приймати пологи, як цього разу в Сумах, це щось новеньке. Уже за 15 хвилин на світ з'явилася здорова дівчинка. Абсолютно нетипове завдання точно запам'ятається на все життя. Бажаю немовляті міцного здоров'я і щасливого дитинства в мирній країні", - написав він.
Однак не всі вважають цю історію милою. Журналістка Леся Падалка вважає цей випадок кричущим, на який має звернути увагу МОЗ. За її словами, медики викликали поліцію, щоб залякати і приструнити пацієнтку. Бо, як не крути, а поліцейський не більш кваліфікований акушер, ніж акушер.
Також журналістка наводить коментар перинатального центру, де все сталося. Виявляється, породілля мала психічний розлад, і тому медики не змогли з нею впоратися. "Жінка мала розлади психіки, тому не додумалися запросити психіатра, а покликали людину з пістолетом", - пише Леся Падалка.
Програма медичних гарантій покриває медичну допомогу при пологах, тобто за них платять не пацієнтки, а держава в особі Національної служби здоров`я. Жінка до пологів має тільки обрати лікарню чи пологовий будинок, які уклали договір з НСЗУ та розташовані зручно для неї. За кожні пологи лікарня отримує понад 15 тис. грн, а за комплексні послуги для матері й немовляти – майже 20 тис. грн. Програма медичних гарантій покриває і неускладнені, і ускладнені види пологів, а також плановий та ургентний кесарів розтин.
Породілля має право на вільний вибір пологового будинку. Місце реєстрації та фактичного проживання не має жодного значення. Головне, аби обрана лікарня мала договір із НСЗУ на пакет “Медична допомога при пологах”, яка покривається Програмою медичних гарантій. Переглянути перелік таких медзакладів можна за допомогою дашборду НСЗУ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.