Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Серіал Hit Netflix не підходить для дітей віком до 15 років
У кількох школах Нью-Йорка учням заборонили одягати костюми із гучного серіалу Netflix "Гра в кальмара" на Гелловін. Таких школи три, причина – сцени насильства у фільмі.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Independent .
В адміністраціях навчальних закладів вважають, що фільм протипоказаний дитячій аудиторії через безліч сцен насильства.
Костюми заборонили носити учням, які не досягли 15-річного віку.
Південнокорейський серіал "Гра в кальмара" створений у жанрі виживання, пригодницького бойовика, трилера та драми. Режисером та автором сценарію всіх дев'ятьох епізодів став Хван Дон Хек.
За сюжетом кілька сотень незнайомих між собою і раніше нічим не пов'язаних героїв опинилися на межі фінансового краху. Саме в цей момент їм запропонували пограти. Буквально взяти участь у дитячих іграх. Щоправда ті, хто не зможуть впоратися із завданнями – гинуть. Учасники дізналися про це, погодившись на аферу.
За підсумком, герой залишиться один і отримає 40 млн. доларів. Серіал справив фурор у мережі, на думку експертів із трьох причин.
Психологи та кінознавці вважають, що в пандемію глядачі, які втомилися від страхів у реальному житті, прагнуть їхнього перенесення на екран. Це перша причина. До другої віднесли той факт, що Netflix вклав колосальні кошти, щоб показати серіал у всьому світі.
Третя причина популярності – серіал візуально дуже нагадує комп'ютерні ігри, популярність яких зростає рік у рік. Його окремі кадри вже розлетілися в Tik-Tok і Instagram, лише додавши балів до популярності кіно.
Раніше Інформатор повідомляв, що в ОАЕ проведуть "Гру в кальмара" насправді.
Також ми писали, що Україна запропонувала Росії зіграти у "Гру в кальмара".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут .