Головна
Україна
Події
10:14, 5 Серпня
Информатор UA

Интро

У Польщі по справі колишнього глави «Укравтодору» Славоміра Новака затримано підприємця, який хотів дати Новаку хабаря задля отримання контракту на будівництво, та ремонт дороги в Україні.Про це повідомила прес-секретар Окружної прокуратури у Варшаві Олександра Скшіняж, передає Інформатор з посиланням на «Польське радіо».За її словами, затриманий Александер Д. представляє польську компанію, яка хотіла отримати контракт на будівництво та ремонт автошляху в Україні. Йому збираються висунути звинувачення в тому, що він пообіцяв великого хабаря Славоміру Новаку.Нагадаємо, 20 липня у Центральному антикорупційному бюро Польщі повідомили, що екс-міністра транспорту Польщі, колишнього главу Укравтодору Славоміра Новака затримано за підозрою у корупції та управлінні організованою злочинною групою. Також були затримані колишній командир військової частини GROM № 2305 Даріуш Завадка та бізнесмен з Гданська Яцек П. За відомостями правоохоронців, вони також входили до злочинної групи.У НАБУ повідомили, що українські та польські правоохоронці проводять обшуки в Києві, Львові, а також на території Польщі в рамках розслідування діяльності злочинної організації в сфері дорожнього господарства.Керівники НАБУ та САП в ході брифінгу у Києві розповіли, що Новак брав хабарі у компаній за подовження термінів ремонту автошляхів. За словами глави САП Назара Холодницького, він, зокрема, вимагав у іноземної компанії, яка брала участь у тендерах в Україні, сплачувати йому щомісяця 45 тисяч євро.22 липня суд заарештував Новака та двох його спільників.Славомир Новак був міністром транспорту, будівництва та водного господарства Польщі у 2011-2013 рр. З жовтня 2016 року до вересня 2019 він очолював «Укравтодор». Він подав у відставку після того, як міністр інфраструктури України Владислав Криклій пригрозив йому звільненням. Це було пов'язано з тим, що Новак повідомив Криклію про звільнення з «Укравтодору» Богдана Юлика, який нібито втрапив у корупційний скандал, хоча насправді той пішов на лікарняний.

У справі екс-глави «Укравтодору» Новака у Польщі затримали ще одного підприємця

Читать на русском

У справі екс-глави «Укравтодору» Новака у Польщі затримали ще одного підприємця

Читать на русском
У справі екс-глави «Укравтодору» Новака у Польщі затримали ще одного підприємця

У справі екс-глави «Укравтодору» Новака у Польщі затримали ще одного підприємця

У Польщі по справі колишнього глави «Укравтодору» Славоміра Новака затримано підприємця, який хотів дати Новаку хабаря задля отримання контракту на будівництво, та ремонт дороги в Україні.

Про це повідомила прес-секретар Окружної прокуратури у Варшаві Олександра Скшіняж, передає Інформатор з посиланням на «Польське радіо».

За її словами, затриманий Александер Д. представляє польську компанію, яка хотіла отримати контракт на будівництво та ремонт автошляху в Україні. Йому збираються висунути звинувачення в тому, що він пообіцяв великого хабаря Славоміру Новаку.

Нагадаємо, 20 липня у Центральному антикорупційному бюро Польщі повідомили, що екс-міністра транспорту Польщі, колишнього главу Укравтодору Славоміра Новака затримано за підозрою у корупції та управлінні організованою злочинною групою. Також були затримані колишній командир військової частини GROM № 2305 Даріуш Завадка та бізнесмен з Гданська Яцек П. За відомостями правоохоронців, вони також входили до злочинної групи.

У НАБУ повідомили, що українські та польські правоохоронці проводять обшуки в Києві, Львові, а також на території Польщі в рамках розслідування діяльності злочинної організації в сфері дорожнього господарства.

Керівники НАБУ та САП в ході брифінгу у Києві розповіли, що Новак брав хабарі у компаній за подовження термінів ремонту автошляхів. За словами глави САП Назара Холодницького, він, зокрема, вимагав у іноземної компанії, яка брала участь у тендерах в Україні, сплачувати йому щомісяця 45 тисяч євро.

22 липня суд заарештував Новака та двох його спільників.

Славомир Новак був міністром транспорту, будівництва та водного господарства Польщі у 2011-2013 рр. З жовтня 2016 року до вересня 2019 він очолював «Укравтодор». Він подав у відставку після того, як міністр інфраструктури України Владислав Криклій пригрозив йому звільненням. Це було пов'язано з тим, що Новак повідомив Криклію про звільнення з «Укравтодору» Богдана Юлика, який нібито втрапив у корупційний скандал, хоча насправді той пішов на лікарняний.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.