Головна
Шоу-біз
Музика
09:58, 19 Серпня
Информатор UA

Интро

У Spotify до Дня незалежності зявився український плейлист United24: Music for Ukraine. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Spotify. Всього в плейлист увійшли 100 треків. Більшість із них - українських музикантів, але також є декілька пісень світових виконавців, які підтримують Україну (Imagine Dragons, Ed Sheeran, Tom Odell, Pink Floyd та інші). Послухати плейлист повністю можна тут. Крім того, в описі плейлиста можна знайти посилання на фандрейзингову платформу країни United24. Там пропонують зробити символічний донат - 24 долари. Всі кошти підуть на медичну допомогу. Список пісень обіцяють оновлювати щотижня й додавати туди пісні тих виконавців, які будуть популяризувати проєкт United24 серед західної аудиторії. Нагадаємо, Spotify став недоступним для російських користувачів. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Spotify з'явився спеціальний плейлист до Дня незалежності України

Читать на русском
У Spotify з'явився спеціальний плейлист до Дня незалежності України

В плейлист також попали треки зарубіжних виконавців, які підтримують Україну

У Spotify до Дня незалежності з’явився український плейлист United24: Music for Ukraine.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Spotify.

Всього в плейлист увійшли 100 треків. Більшість із них - українських музикантів, але також є декілька пісень світових виконавців, які підтримують Україну (Imagine Dragons, Ed Sheeran, Tom Odell, Pink Floyd та інші).

Послухати плейлист повністю можна тут.

Крім того, в описі плейлиста можна знайти посилання на фандрейзингову платформу країни United24. Там пропонують зробити символічний донат - 24 долари. Всі кошти підуть на медичну допомогу.

Список пісень обіцяють оновлювати щотижня й додавати туди пісні тих виконавців, які будуть популяризувати проєкт United24 серед західної аудиторії.

Нагадаємо, Spotify став недоступним для російських користувачів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.