Головна
Україна
Політика
21:22, 21 Лютого
Информатор UA

Интро

У фракції "Слуга народу" почали збирати підписи для виключення з її складу народних депутатів Олександра Трухіна та Сергія Кузьміних. Про це повідомила спікер фракції Юлія Палійчук за підсумками засідання 21 лютого, - повідомляє Інформатор. "Народним депутатам від "Слуги народу" будуть роздані підписні листи для збору голосів для виключення зі свого складу Олександра Трухіна та Сергія Кузьміних", - процитувала вона заяву голови фракції Давида Арахамії. Палійчук зазначила, що раніше аналогічна процедура застосовувалася для виключення нардепів Людмили Буймістер та Артема Дмитрука. Нагадаємо, Трухіна виключили з партії Слуга Народу після публікації скандального відео з місця ДТП у Києві. Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова доручила зареєструвати кримінальну справу провадження проти Трухіна. Кузьміних упіймали на гарячому 28 січня при отриманні 558 тисяч гривень хабара. Йдеться про на медобладнанні. Пізніше у Слузі народу відреагували на затримання нардепа Кузьміних на хабарі, а в НАБУ заявили, що нардеп не приходить на допити. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У "Слузі народу" розпочали збір підписів за виключення Трухіна та Кузьміних із фракції

Читать на русском
У "Слузі народу" розпочали збір підписів за виключення Трухіна та Кузьміних із фракції

Один попався на хабарі, а інший намагався дати хабар після ДТП

У фракції "Слуга народу" почали збирати підписи для виключення з її складу народних депутатів Олександра Трухіна та Сергія Кузьміних.

Про це повідомила спікер фракції Юлія Палійчук за підсумками засідання 21 лютого, - повідомляє Інформатор

"Народним депутатам від "Слуги народу" будуть роздані підписні листи для збору голосів для виключення зі свого складу Олександра Трухіна та Сергія Кузьміних", - процитувала вона заяву голови фракції Давида Арахамії.

Палійчук зазначила, що раніше аналогічна процедура застосовувалася для виключення нардепів Людмили Буймістер та Артема Дмитрука.

Нагадаємо, Трухіна виключили з партії «Слуга Народу» після публікації скандального відео з місця ДТП у Києві. Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова доручила зареєструвати кримінальну справу провадження проти Трухіна

Кузьміних упіймали на гарячому 28 січня при отриманні 558 тисяч гривень хабара. Йдеться про «відкати» на медобладнанні. Пізніше у «Слузі народу» відреагували на затримання нардепа Кузьміних на хабарі, а в НАБУ заявили, що нардеп не приходить на допити.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.