У Славутичі працівникам ЧАЕС невідомі пропонують налагодити потік мігрантів із Білорусі через Зону відчуження

Читать на русском

Жителі міста отримують повідомлення із пропозиціями стати провідниками через Чорнобильську Зону

Читать на русском
У Славутичі працівникам ЧАЕС невідомі пропонують налагодити потік мігрантів із Білорусі через Зону відчуження

Жителі міста отримують повідомлення із пропозиціями стати провідниками через Чорнобильську Зону

У Славутичі – місті-супутнику Чорнобильської АЕС, яке розташоване за 6 км від кордону з Республікою Білорусь – городяни, які працюють на ЧАЕС, почали отримувати повідомлення в месенджери з пропозицією про налагодження нелегальної міграції з РБ. Про це Інформатору на умовах анонімності повідомив місцевий житель, який давно живе у Славутичі.

Славутчанин також є співробітником одного з підрозділів Чорнобильської АЕС і, у зв'язку з роботою, регулярно на службовому транспорті відвідує Зону відчуження ЧАЕС. При цьому автомобільна дорога зі Славутича у бік Чорнобиля має невеликий відрізок, який проходить територією Білорусі. Наразі йому пропонують використати цей факт для створення каналу нелегальної міграції з РБ до України.

У Славутичі працівникам ЧАЕС невідомі пропонують налагодити потік мігрантів із Білорусі через Зону відчуження 1

«Це вже вдруге за тиждень мені подібне повідомлення надходить у Телеграм із пропозицією про зустріч на тему мігрантів із Білорусі. Наскільки я знаю, мої колеги теж отримували подібні повідомлення. Ну, я просто передав інформацію про це до СБУ – нехай розбираються», - повідомило джерело Інформатора.

Втім, за його словами, ніхто зі співробітників Чорнобильської АЕС не погоджується на співпрацю з тими, хто забезпечує провезення незаконних мігрантів із Білорусі до країн Євросоюзу. А тепер, зважаючи на все, намагається налагодити такий самий потік і в Україну, спровокувавши ще одну мігрантську кризу.

Раніше повідомлялося про те, що криза на польсько-білоруському кордоні різко загострилася 8 листопада - кілька тисяч мігрантів із країн Африки та Близького Сходу спробували потрапити до Польщі.

Також писали, що депутат Бундестагу від соціал-демократичної партії Німеччини Нільс Шмід пропонує Україні приймати в себе біженців доти, доки йде розгляд їхньої заявки про надання притулку в ЄС.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.