«Додай гучності (12 points)» — міні-мюзикл, що розповідає історію становлення Jerry Heil як артистки. Від перших каверів на YouTube та дебютного мініальбому 2017 року, від хіта ОХРАНА_ОТМЄНА у 2019-му — до участі в Нацвідборі на Євробачення й підготовки до великого концерту у Палаці спорту "ДЖЕРЕЛО".
Дату відкриття оголосять сьогодні
У Рівному знову почне працювати зоопарк. Людей просять допомогти тваринам та активно відвідувати заклад.
Про це повідомив міський голова Олександр Третьяк. Інформатор із посиланням на "Суспільне".
Мер Рівного просить людей відвідувати зоопарк. Це дозволить установі знову отримувати надходження та мати гроші на корм для тварин. Третяк також додав, що з Рівного відправили намиста з кормом для тварин із харківського зоопарку.
Нагадаємо, лави Нацгвардії поповнили дві собаки. Крім того, у Київській області щеня на прізвисько Байрактар допомагає поліцейським, він повідомляє їм про наближення ворога.
Також Інформатор писав, що із притулку під Києвом евакуювали сімох ведмедів до Львівської області.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.