«За нинішніх обставин говорити про припинення вогню просто нереалістично»
Мої «Дві сестри» це лише одна з життєвих історій, яких сотні. Але, мабуть, у кожної жінки таких історій є - не перерахувати.
Інцидент стався в селі Колоденка
У Рівненській області на трасі Київ-Чоп сталося смертельне ДТП. У результаті аварії загинули двоє людей, ще двоє травмовані.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресцентр Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Інцидент стався в селі Колоденка.
«В результаті ДТП двоє людей загинули на місці події і 2 отримали травми. Травмовані госпіталізовані в лікувальні установи», — йдеться в повідомленні.
Раніше Інформатор повідомляв, що в Харківській області авто після ДТП перетворилося на купу металу: три людини загинули.
Також повідомлялося, у Києві в масштабне ДТП з фурами потрапили вантажівки з десятками нацгвардійців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.