RU
Головна
Україна
Події
11:22, 9 Липня
Информатор UA

Интро

У Рівненській області 6-річна дівчинка стрибала на батуті і напоролася на металеву огорожу. Рятувальники звільнили дитину і передали медикам. Про це повідомили в прес-центрі Держслужби з надзвичайних ситуацій Рівненської області, - передає Інформатор . 6-річна дівчинка стрибала на батуті і напоролася рукою на загострений металевий прут огорожі, - йдеться у повідомленні. Рятувальники за допомогою спецінструменту перерізали металевий прут і звільнили дівчинку, після чого передали дитину бригаді швидкої медичної допомоги. Нагадаємо, у Тернополі 8-річна дівчинка отримала опік від удару електричним струмом автомата з іграшками. Крім того, у Львові місячний малюк отримав опіки від зеленки . Також Інформатор писав, що у Дніпрі 12-річний хлопчик знайшов рідину, підпалив її і отримав опіки 65% тіла . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

У Рівненській області 6-річна дівчинка стрибала на батуті і напоролася на металевий паркан

Читать на русском
У Рівненській області 6-річна дівчинка стрибала на батуті і напоролася на металевий паркан

Це сталося на території приватного будинку

У Рівненській області 6-річна дівчинка стрибала на батуті і напоролася на металеву огорожу. Рятувальники звільнили дитину і передали медикам. 

Про це повідомили в прес-центрі Держслужби з надзвичайних ситуацій Рівненської області, - передає Інформатор

«6-річна дівчинка стрибала на батуті і напоролася рукою на загострений металевий прут огорожі», - йдеться у повідомленні.

Рятувальники за допомогою спецінструменту перерізали металевий прут і звільнили дівчинку, після чого передали дитину бригаді швидкої медичної допомоги. 

 

Нагадаємо, у Тернополі 8-річна дівчинка отримала опік від удару електричним струмом автомата з іграшками.

Крім того, у Львові місячний малюк отримав опіки від зеленки .

Також Інформатор писав, що у Дніпрі 12-річний хлопчик знайшов рідину, підпалив її і отримав опіки 65% тіла .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут  

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.