У рф можуть ввести робочу шестиденку, один день люди працюватимуть безкоштовно для потреб війни - британська розвідка

Читать на русском

Росіян планують змусити працювати "задля перемоги" безоплатно, керівники підприємств вже пишуть такі листи в Міноборони та путіну

Читать на русском
Російські робітники
"Всё для фроонта, всё для победы" - все, як за часів Сталіна

Росіян планують змусити працювати "задля перемоги" безоплатно, керівники підприємств вже пишуть такі листи в Міноборони та путіну

У росії планують ввести шестиденний робочий тиждень. П'ять днів люди на підприємствах працюватимуть за заробітну платню, а шостий - на користь армії та держави. Пропаганда тисне на "патріотизм" й каже, що так потрібно задля "перемоги" росії над Україною.  

Про це повідомляє у Twitter розвідка Міністерства оборони Великої Британії. 

Оскільки в росії схвалюють "ініціативу знизу", то такі листи почали надходити на адресу Міноборони рф та у Кремль від керівників підприємств. Державні Z-журналісти (а інших в росії зараз і немає) цю ідею жваво підтримують. 

"Зокрема, державні ЗМІ та бізнес-групи звернулися до міністерства оборони РФ із проханням дати дозвіл на шестиденний робочий тиждень без додаткової оплати у зв'язку з економічними потребами війни", - пишуть у розвідці. 

Зазначається, що такі настрої дуже схожі на радянський підхід.  І керівництво сучасної росії вважає економічні показники вирішальним чинником для перемоги у війні.

Шестиденний робочий тиждень скоро у росії стане реальністю, і один з цих днів оплачувати не будуть - британська розвідка 1

Симоньян агітувала за безоплатну працю ще тиждень тому 

Нагадаємо, 21 травня в одній з телепрограм пропагандистка Маргарита Симоньян заявила, що їй спала на думку цікава ідея. Вона запропонувала росіянам працювати на заводах з виробництва боєприпасів по дві додаткові години після основної роботи. Мовляв, здля перемоги, поки "наші хлопці там воюють з нацистами", можна й трішки напружитись та допомогти. Як бачимо, це не була ініціатива Симоньян - у путіна готують населення до безоптаної рабської праці заради війни. 

Як писав Інформатор, депутати Держдуми проголосували за законопроєкт про святкування на державному рівні ще одного "дня перемоги" - над Японією. Вони вирішили урочисто відзначати його 3 вересня як "данину поваги до ветеранів". Росіяни не приховують, що приводом для нового "свята" стала підтримка Японією України

Ми також інформували, що експорт російського газу обвалився у вісім разів

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.