Головна
Україна
Події
16:14, 25 Березня
Информатор UA

Интро

У Празі перейменують вулицю перед посольством РФ на Героїв України, а один із мостів – на честь українського військового. Влада міста підтримала відповідну пропозицію. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Radio Prague International. Частину вулиці Коруновачні перейменують на "Українських героїв", а залізничний міст між 6-м та 7-м районами Праги назвуть на честь Віталія Скакуна – українського бійця, який загинув під час підриву мосту на Херсонщині, щоб зупинити просування російських військ. Рішення члени міської ради Праги ухвалили у ніч на 25 березня, доручивши Раді схвалити перейменування. Пропозицію про зміну назви внесла адміністрація шостого району міста. Нагадаємо, Париж надав статус «почесного громадянина» Києву. Окрім того, у Раді Європи вперше в історії пролунав гімн України. Також Інформатор писав, що у Брюсселі почали розглядати заявку України на вступ до Євросоюзу. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Празі перейменують вулицю перед посольством РФ на Героїв України, а один із мостів – на честь українського військового

Читать на русском

Рішення прийняла місцева влада

Читать на русском
У Празі перейменують вулицю перед посольством РФ на Героїв України, а один із мостів – на честь українського військового

Рішення прийняла місцева влада

У Празі перейменують вулицю перед посольством РФ на Героїв України, а один із мостів – на честь українського військового. Влада міста підтримала відповідну пропозицію.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Radio Prague International.

Частину вулиці Коруновачні перейменують на "Українських героїв", а залізничний міст між 6-м та 7-м районами Праги назвуть на честь Віталія Скакуна – українського бійця, який загинув під час підриву мосту на Херсонщині, щоб зупинити просування російських військ.

Рішення члени міської ради Праги ухвалили у ніч на 25 березня, доручивши Раді схвалити перейменування. Пропозицію про зміну назви внесла адміністрація шостого району міста.

Нагадаємо, Париж надав статус «почесного громадянина» Києву. Окрім того, у Раді Європи вперше в історії пролунав гімн України.

Також Інформатор писав, що у Брюсселі почали розглядати заявку України на вступ до Євросоюзу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.