Головна
Світ
11:33, 9 Листопада
Информатор UA

Интро

Парламент Португалії ухвалив поправки до трудового законодавства про віддалену роботу. Наразі начальство не може звертатися до співробітників у неробочий час – за це можна отримати штраф. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Euronews. Згідно з новими правилами, батьки маленьких дітей мають право працювати віддалено та не домовлятися про це з начальством заздалегідь, поки дитині виповниться 8 років. Крім того, у законі є заходи щодо боротьби із самотністю — начальство має організовувати особисті зустрічі з підлеглими щонайменше раз на два місяці. Влада вважає, що нові правила віддаленої роботи допоможуть Португалії отримати вигоду, залучити іноземних фахівців, які хочуть змінити обстановку. Компанії також мають допомагати оплачувати витрати своїх співробітників на електроенергію та інтернет. Роботодавцям необхідно заносити їх до категорії «бізнес-витрат». Водночас поправки в законі не поширюватимуться на компанії, де працює не більше 10 осіб. Зазначимо, Португалія стала першою європейською країною, яка в січні 2021 року змінила правила дистанційної роботи через пандемію COVID-19. Зокрема роботодавців зобов'язали забезпечувати необхідним обладнанням своїх працівників для роботи вдома. Також ми писали, що, за прогнозами вчених, найгірший етап пандемії COVID-19 закінчиться до кінця 2022 року. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Португалії роботодавцям заборонили звертатися до працівників у неробочий час

Читать на русском

За це може загрожувати штраф

Читать на русском
У Португалії роботодавцям заборонили звертатися до працівників у неробочий час

За це може загрожувати штраф

Парламент Португалії ухвалив поправки до трудового законодавства про віддалену роботу. Наразі начальство не може звертатися до співробітників у неробочий час – за це можна отримати штраф.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Euronews.

Згідно з новими правилами, батьки маленьких дітей мають право працювати віддалено та не домовлятися про це з начальством заздалегідь, поки дитині виповниться 8 років.

Крім того, у законі є заходи щодо боротьби із самотністю — начальство має організовувати особисті зустрічі з підлеглими щонайменше раз на два місяці.

Влада вважає, що нові правила віддаленої роботи допоможуть Португалії отримати вигоду, залучити іноземних фахівців, які хочуть змінити обстановку.

Компанії також мають допомагати оплачувати витрати своїх співробітників на електроенергію та інтернет. Роботодавцям необхідно заносити їх до категорії «бізнес-витрат».

Водночас поправки в законі не поширюватимуться на компанії, де працює не більше 10 осіб.

Зазначимо, Португалія стала першою європейською країною, яка в січні 2021 року змінила правила дистанційної роботи через пандемію COVID-19. Зокрема роботодавців зобов'язали забезпечувати необхідним обладнанням своїх працівників для роботи вдома.

Також ми писали, що, за прогнозами вчених, найгірший етап пандемії COVID-19 закінчиться до кінця 2022 року.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.