"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Росіяни поширюють неправдиву інформацію у мережі Вконтакті
Російські пропагандисти поширюють фейк про те, що жителі міста Полтава стоять у чергах за хлібом. Крім того, окупанти навіть кажуть, що за випічку влаштовують бійки. Насправді ж нічого подібного не відбувається.
У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки SPRAVDI назвали такі "новини" вигадкою. Також там заявили, що росіяни пишуть про це у забороненій в Україні мережі "вконтакті".
SPRAVDI повідомляє, що зазначена інформація, яку розповсюджують пропагандисти — фейк, адже новини про "бійки за хліб в Україні" не зустрічаються ні в українських ЗМІ, ні в правоохоронних органах.
Насправді ж, різні волонтери, ОВА, приватні підприємці привозять і безплатно роздають хліб усім, кому це потрібно. Особливо такі заходи проводять у населених пунктах, які постраждали від агресора. Проте жодного разу не фіксувалося бійки.
Крім того, пропагандисти ще й додали якусь довільну фотографію, взяту із мережі інтернет, яка абсолютно не відповідає правді.
У лютому також Центр протидії дезінформації повідомляв про масштабну дезінформаційну кампанію, які придумала росія, спрямовану на дискредитацію нового Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського. Дослідники виявили, що окупанти поширювали фейкові повідомлення щодо обстановки на фронті та особистості Головкома. Для цього росіяни використовували різноманітні соціальні мережі.
У ЦПД зазначили, що деструктивна інформація від російських спецслужб активно розповсюджувалася через липові облікові записи у соцмережах. Крім того, підрозділи інформаційної протидії росії демонструють збільшену активність як в Україні, так і в країнах-членах НАТО.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини — від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Усвідомлення походження агресії — ключ до розуміння війни. Дізнайтеся, як Путін поширює свою агресію та її вплив на Росію. Ця динаміка формує страх та безвольність у росіян, що призводить до вирощування покоління, що мовчки терпить та боїться сильніших. Деталі та глибші роздуми - у відео.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.