Головна
Україна
Події
09:07, 22 Березня
Информатор UA

Интро

У неділю вночі, 21 березня, в Польщі потрапив в аварію український автобус між перехрестям Ярослав Східний - Пшемисль, постраждали 9 осіб, одна людина загинула.Про це повідомляє Інформатор з посиланням на RMF 24 ."На автостраді А4 біля Кашицького на Підкарпатті розбився автобус, в якому їхали громадяни України. В машині перебувало 10 осіб, один загинув, інші постраждали. Автобус врізався в огорожу в кінці з'їзду з траси і потім впав в канаву", - йдеться в повідомленні.Відзначається, що на дорогах регіону, де сталася аварія, переважають важкі умови, йде мокрий сніг.Нагадаємо, 6 березня на цій же ділянці дороги автобус "Познань-Херсон" (в якому перебувало 57 осіб, громадяни України) потрапив в ДТП, внаслідок якої загинули 5 осіб і 35 осіб госпіталізували.За сприяння консулів 24 людей відправили до України. На місці трагедії працювали понад 100 рятувальників, поліцейських і представників Червоного Хреста. Була залучена важка техніка, вертоліт і дрони.Раніше Інформатор повідомляв, що родичі впізнали тіла чотирьох з п'яти загиблих .Також повідомлялося, що водієві загрожує до восьми років позбавлення волі .

У Польщі у ДТП потрапив автобус з українцями, 1 загиблий та 9 постраждалих

Читать на русском

Автобус врізався в огорожу

Читать на русском
У Польщі у ДТП потрапив автобус з українцями, 1 загиблий та 9 постраждалих

Автобус врізався в огорожу

У неділю вночі, 21 березня, в Польщі потрапив в аварію український автобус між перехрестям Ярослав Східний - Пшемисль, постраждали 9 осіб, одна людина загинула.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на RMF 24 .

"На автостраді А4 біля Кашицького на Підкарпатті розбився автобус, в якому їхали громадяни України. В машині перебувало 10 осіб, один загинув, інші постраждали. Автобус врізався в огорожу в кінці з'їзду з траси і потім впав в канаву", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що на дорогах регіону, де сталася аварія, переважають важкі умови, йде мокрий сніг.

Нагадаємо, 6 березня на цій же ділянці дороги автобус "Познань-Херсон" (в якому перебувало 57 осіб, громадяни України) потрапив в ДТП, внаслідок якої загинули 5 осіб і 35 осіб госпіталізували.

За сприяння консулів 24 людей відправили до України. На місці трагедії працювали понад 100 рятувальників, поліцейських і представників Червоного Хреста. Була залучена важка техніка, вертоліт і дрони.

Раніше Інформатор повідомляв, що родичі впізнали тіла чотирьох з п'яти загиблих .

Також повідомлялося, що водієві загрожує до восьми років позбавлення волі .

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.