"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
Автори проекту очікують, що швидкість передавання інформації із 6G досягне одного терабайту в секунду
Південна Корея до 2036 року планує запустити проект зв'язку шостого покоління 6G. З бюджету Кореї на реалізацію цього плану виділять 200 мільярдів вон (1,68 млрд доларів) протягом 5 років
Як передає Інформатор,про це BusinessKorea повідомили в уряді країни.
Стратегія розгортання 6G базується на розвитку передових технологій, забезпечення необхідних стандартів та реєстрації патентів. Прем'єр країни зазначив, що уряд буде наполягати на вирішенні 10 стратегічних завдань при розгортанні мережі. До них входять надпродуктивність та надточність стандарту.
Автори проекту очікують, що швидкість передавання інформації у 6G досягне одного терабайта в секунду. Це у п'ять разів швидше, ніж у 5G. При цьому мережа шостого покоління буде функціонувати на висоті до 10 кілометрів над Землею.
Так, після реєстрації нових технологій на початку 2026 року планують запустити проект з модернізації поточної мережевої інфраструктури Південної Кореї. В першу чергу модифікують інфраструктуру у п'яти основних областях - цифрову охорону здоров'я, імерсивний контент (можливість організації конференцій без особистої участі спікерів), безпілотні автомобілі, розумні міста та розумне виробництво.
Відзначимо, тим часом в Україні на сайті президента зареєстрували петицію проти впровадження 5G, яка вже зібрала необхідну кількість підписів та глава держави на неї відреагував.
Президент пояснив, що впровадження 5G абсолютно безпечно для життя та здоров'я людей. У якості доказів президент навів численні дослідження вчених щодо допустимого рівню електромагнітного випромінювання для радіочастот 5G та відповідні висновки Європейського парламенту.
Також Інформатор писав, що в центрі Києва протестували проти впровадження 5G. Учасники акції вимагали зупинити «збільшення електромагнітного випромінювання на українців».