“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Тіла все ще піднімають, серед жертв - діти
На північному заході Перу у прірву зірвався автобус з пасажирами. Загинуло 17 осіб і ще 6 поранених.
Про це з посиланням на представників транспортного відомства країни повідомляє радіостанція RPP,передає Інформатор .
Автобус з 33 пасажирами, серед яких були неповнолітні, їхав з Трухільо до Патазу. Глибина прірви, до якої зірвався автобус, - близько 200 метрів.
Регіональний менеджер з транспорту Едіт Чуко переконаний, що падіння автобусу сталося через поганий стан доріг. Він уточнив, що на цій ділянці водії перевищують швидкість, що призводить до аварій.
Нагадаємо, у Пакистані зіткнулися два потяги,більше 30 загиблих. Крім того, у Китаї потяг збив працівника залізниці,9 з них загинули.
Також Інформатор писав, на Ухань обрушився потужний торнадо, загинули 10 осіб, також більше 200 людей отримали травми.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .